Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezelés után csúnyább bőr. (?...

Kezelés után csúnyább bőr. (? ) Mit tegyek? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Szóval: Problémás bőröm van, így nem régen elmentem bőr orvoshoz, adott egy fertőtlenítős/alkoholos bigyót és krémet... amióta használom észre vettem, hogy csúnyább lett :S de tényleg. olyan piros foltok lettek rajta (nem pattanások) meg hámlik... ez normális és csak a "kezdet nehéz" vagy inkább hagyjam abba? vagy megint menjek el dokihoz? Előfordult már ez mással is?


előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. nov. 21. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, hogy átmenetileg rosszabbodnak a tünetek, ilyenkor a bőr "beállítja" magát, ami rossz, annak ki kell jönnie, amelyik bőrréteg "beteg" (vagy hogy mondjam), annak le kell hámlania, de ami alatta nő, az egészséges(ebb) lesz! :) Lehet, hogy nem lesz a következő réteg teljesen tuti, de 2-3 hét után az lesz, szóval ne aggódj! :)
2010. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kenceficét adott a doki, de nekem a Zynerittel ugyan ez volt:S Az első két hétben azt hittem megőrülök, az orcáim, tök pirosak és szárazak voltak, ráadásul egy kis szél megfújt és már égett is. aztán ez elmúlt és tök szép lett a bőröm.
2010. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

huh, most megnyugodtam :) köszönöm a válaszokat! :) remélem javulni fog és a következő "réteg" már rendben lesz :)

Nekem is Zyneritet írt fel :S meg egy krémet estére... de akkor legalább már tudom, hogy megéri vele szenvedni :)

ugyanaz mint Neked második válaszoló :S piros és száraz :S Te bekented valamivel, hogy ne legyen olyan száraz? de nagyon megijjedtem mert rosszabb lett, mint volt :S de így mostmár értem :) és akkor folytatom a "kenegetést" :) még egyszer köszönöm :)

2010. nov. 21. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kentem be semmivel, mert külön mondta is a doki, hogy nem szabad, hiszen pont az a lényege, hogy leszárítja a ragyákat. De tényleg csak az elején szar. Ez nekem március köröl volt, 2 hónapig használtam azóta nincs semmi baja a bőrömnek, esetleg ha mensizek egy kettő előjön, de sokkal kisebbek és nem is fájnak.
2010. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja második voltam, de gondolom levetted:P
2010. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jogos :) nekem úgy külön nem mondta, én meg nem kérdeztem, eszembe nem jutott volna, hogy ilyen lesz... nem sok választott el attól, hogy befejezzem... :S

Szóval tényleg köszi, hogy segítettél :)

igen, sejtettem :)

2010. nov. 21. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!