Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek bejön ez a...

Lányok, nektek bejön ez a frizura?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=4kLPdj41t9g&playnext=1&list=P..

sztem eszméletlenül dögös:D

nektek tetszik?


2010. nov. 21. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem ez túl sok.... olyan szénakazal jelleg :D ízlések és pofonok
2010. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy buliba nagyon szexi egy szép ruhával! De hétköznapra tényleg sok!

19/L :)

2010. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még buliba is túlzás!
2010. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a hajat fotózásra csinálták a csajszinak és egy képen biztos nagyon dögös, de hétköznapokra sok. Ilyen nagyszabású partyra is okés, de ilyen kis városi discoba már sok lenne. Plusz nem mindenkinek áll jól az ilyen haj, mert ennek a csajnak az arca is nagyon "dögös", meg szép az arccsontja és ezért is áll jól neki ez a haj, de egy kerekebb arcú vagy ilyen "átlagos" arcú lány már lehet idétlenül/nevetségesen festene egy ilyen hajjal, véleményem szerint.
2010. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vad:)
2010. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hétköznapokra egyértelműen túlzás, de alkalomra el tudnám viselni. :) Tetszik, hogy dögös, mégis kicsit bohém frizura.

20L

2010. nov. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon extravagáns,fotózásra vagy egy klippben tudnám elképzelni,a fazonja nem rossz csak nagyon magasra van feltűzve tupírozva,de buliban vagy utcán szerintem csak kiröhögnének.,
2010. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

mondjuk eddig is hasonló frizurát szoktam magamnak csinálni,de természetesen hétköznap kevesebb tupirral:) de imádom az extravagáns frizurákat:)sztem jól is állnak,és szerencsére mások szerint is,mert általában pozitív visszajelzéseket kapok

2010. nov. 22. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be..túl sok a tupir
2010. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hasonlo volt multkor nekem buliba...bár nekem rövidebb a hajam jóva...vállig ér...de igy is megtudtuk ilyesmire csinálni...ügyetlen kezünkkel csak 2 orába telt kb:D

22L

2010. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!