Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig kell a tetoválást...

Mennyi ideig kell a tetoválást fóliázni éjszaka? És mennyi idő után lehet zuhanyozni normálisan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A tetováló nem mondta?
2010. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fóliázni , éjszakára meg főleg ne, had szellőzzön és gyógyuljon.

Addig kell fóliázni, míg hazaérsz, hogy a friss sebet nem érje ez a városi szmog, meg bacik. Max 3 órát lehet rajta, utána le kell venni. Este kenegetni a krémmel, amit kaptál.

Ha már lehámlott a seb, akkor lehet zuhanyozni rendesen .Addig nem, ez kb. 2 hét, kinél hogy.

2010. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fólia elvileg azért kerül rá, hogy amíg hazaérsz, ne érje a friss tetoválást semmiféle baktérium a levegőből, illetve hogy a minimális vérzést felfogja és ne maszatolja össze a ruhád. Legalábbis én így tudom. De ez a fólia csak addig van rajta, amíg hazaérsz, aztán hagyni kell levegőzni és szellőzni. Az én tetoválóm azt mondta anno, hogy nyugodtan lehet zuhanyozni a tetoválással, csak áztatni nem szabad, annyi víznek pedig kell is érnie, amennyi egy zuhanyzással jár. De ahány mester, annyi szokás, volt olyan piercerem, aki azt mondta, nyelvszúrás után nem szabad tejes dolgokat enni, volt aki kinevetett, mikor ezt elmeséltem.
2010. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!