Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj és milyen testalkat...

Milyen haj és milyen testalkat lesz divatos 2011-ben?

Figyelt kérdés
Milyen hajfazonok? És a vékony nők, vagy a ,,nőiesek,,?
2010. nov. 24. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Na olyanról se hallottam még, hogy "divatos testalkat"...
2010. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Mindenhol azt nyomják h a nöies idomok.

Kezdik a kifutokrol is selejtezni a vékony lányokat - persze csak egy párról :)

de ez szerintem izlés kérdése, melyik pasinak mi jön be.

persze a nőknek sokat javitana az önbecsülésén ha nem mindenhol (iszonyat) vékony, (mütéttel megcsinált MÜ) nagy mellekkel pózolgató nőket látnának.

mert a barátomat idézve, szerintem senki sem szereti ha kattog a csont miközbe........ :)

2010. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:)) Ez jó volt.:)

Én jobban értékelem a nőies testalkatot. Szóval legyen szép minden, nem úgy, hogy az ember hozzám bújik és szúrja őt a csontom. :D

2010. nov. 24. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Igen mindezt magatoknak írjátok bátorításként.Mit értünk nőies alatt?Nem azt,hogy itt-ott van egy kis hurka meg felesleg elárulom.Elvileg a rövid haj a divat most.De,hogy mit hoz a jövő.Én inkább növesztem.Az jobban áll szinte minden nőnek.A kifutón pedig maradnak a csontsovány lányok.De ők oda valóak.Testalkat divat pedig nem lesz soha.Mindenki marad olyan amilyen jól áll neki vagy adott neki az ég.Hiába szeretnél nőies lenni ha nincs feneked meg melled.Hiába szeretnél sovány lenni,ha erős a csontozatod.Na teltnek már könnyebb lenni.De szerintem senki sem vágyik arra,hogy súlyosabb legyen a kelleténél.Ezt csak azért írtam le,mert én egy elég vékony szilikoncicis lány vagyok.Nem vagyok elszállva magamtól és attól még,hogy másokat sértegettek nem lesztek jobbak és szebbek.
2010. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a "nőies" nem az enyhe túlsúlyt jelenti,hanem a tökéletes homokóra alkatot...
2010. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!