Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszőkitett hajam tönkrement....

Kiszőkitett hajam tönkrement. Helyenkén tőből letört, máshol darabokban jön le mosás közben. Levágtuk. Mikor lesz rendben? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ez tegnap történt, vettem rá alfaparf hajmaszkot , hajvégápolót és hajfényt.

Mit csináljak vele? Ezekkel ha ápolom rendbejön?


2010. nov. 27. 14:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Alfaparf Salone the Legendary Collection Real intenzív újrastrukturáló hajmaszk


semi di lino hajvégápoló


és a hajfény nevét nem tudom


ezek jók??


sos

2010. nov. 27. 14:36
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kellett neked szőkíteni!
2010. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nemszőkíted (főleg otthon egyedül) akkor rendbejön.

Mikor? Az attól függ hogy milyen gyorsan nő a hajad

2010. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd ha megnő... Soha többet ne szőkítsd, ne is fesd egyáltalán... és szerintem most minden más ilyesmit hanyagolj. Használj jó minőségű, hajtípusodhoz való sampont és balzsamot, az elég.
2010. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel szőkítetted? Te, vagy fodrász csinálta? Milyen hosszú hajat szőkítettél, és mennyit vágtál vissza belőle? Ne használj fésűt, hajkefét, mert attól csak jobban törik. A hajpakolások jók, de idő, míg regenerálódik. DM-ben lehet venni kókusztejes hajkúrát, az is nagyon jó. A kérdésekre válaszolj, hogy több tanácsot tudjunk adni.
2010. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mivel csináltad a szőkítést? Érdekel, én is most tervezem..
2010. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leégetted, vagy hogy? Hát sajnálom, de rendbeszedni már nem nagyon lehet, majd ha lenő. És tényleg ne festegesd, főleg ne utthon. :S Ezért nem javaslom senkinek. Szerintem a legtöbb pakolás csak többet árt egy idő után, sampon és esetleg balzsam elég. A finistermékeket és a szárítót-vasalót pedig messziről kerüld el. :(
2010. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fodrász csinálta,kleopátra volt,most meg olyan victoria becham-es kb. Ugy történt a dolog, hogy 1 koktél majd egy szivatás után 7es szőkére lett festve de nem tetszett és rámentünk egy 8.3 aranyszőkével, ez tök jó volt, után mikor már volt vagy 2 centi lenövésem akkor csak a tövét szivattuk le és arra a festék, és a tő ami sötét volt az megmaradt, a többi meg leesett egy csomó helyen, van azol tüsi a hajam hátuk, máshol meg a hosszából eltünk vagy 5 centi, pokoli száraz, fénytelen az egész és szétáll az egész.
2010. nov. 27. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos le kell növeszteni, addig nem lesz egészséges. Utána ne fesd!
2010. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!