Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festettétek már be melíros...

Festettétek már be melíros hajatokat egyszínűre? Nagyon el fognak ütni a melír csíkok?

Figyelt kérdés

Jelenleg van szőke és sötétbarna melír a hajamban, de nagyon szeretném befesteni egyszínűre, sötétbarnára. Kérdés,hogy a szőke melír tincseket mennyire fogja befogni? Nyilván kevésbé,mint a barna tincseket, de nagyon látszik? Következő festésnél már jobb lesz?

Illetve egy kérdés, ti milyen szép sötétbarnát ajánlanátok. Nem kell,hogy a legolcsóbb legyen, de ne is legyen túl drága. Sajnos nem értek hozzá, eddig mindig fodrász melírozott!


2010. nov. 29. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
jol be fogja fogni, csak 3%os h2o2-vel kell csinálni. esetleg sokmosás múlva lesz egy kis highlight hatása a hajadnak, ami nagyon szuper. második festéstől végig egyszínű lesz. de ne félj :)
2010. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú köszi, aranyos vagy! Lenne még egy béna kérdésem!:) A h2o2-t azt adják a festékhez, vagy azt külön kell vennem? Illetve, hogy honnan tudom,hogy hány 100%-os? Tudom,hogy tudatlan vagyok, de eddig mindig fodrász csinálta. A melírért még ki is fizetettem a 10 ezer forintot, de egy festésért már nem akarok 6 ezret fizteni. Barátnő meg van elég, aki megcsinálná!:)
2010. nov. 29. 11:05
 3/3 A kérdező kommentje:
javítás: hány %-os :)
2010. nov. 29. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!