Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az elesztos pakolast milyen...

Az elesztos pakolast milyen gyakran ajanlott hasznalni? Tobb helyt olvastam h jo pattanasok ellen. De sehol sem irja h milyen idokozonkent hasznaljatok)

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az élesztő belülről a legjobb, mert rengeteg B vitamin van benne, ami igazából a bőrödnek jót tesz.

Akár naponta használhatod, mert semmi káros mellékhatása nincsen, én konkrétan akkor szoktam, amikor eszembe jut, képtelen vagyok bármiféle rendszerességre. De a pattanást a benne lévő B vitamin pusztítja, ez biztos, és ha megeszed, akkor több szívódik fel, mintha kenegeted...

2010. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszii..en is csak akkor eszem meg ha eszembe jut;)nem tudtam h az eleszto ilyen egeszseges:d
2010. nov. 30. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Óóó pedig igen is van káros hatása ha túlzásba visszük!Ekcéma! ;)

Amúgy tényleg jó.Csak mézet NE keverj hozzá,mert attól csak egy csomó patti kijön amik ilyen nagy piros dudorok és nagyon nagyon fájnak! :SS Meleg tejjel keverd el inkább.És jó alaposan mosd le,nehogy eltömítse a pórusaid!

2010. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ekcémás az lesz tőle, aki amúgy is az, és van valami allergiája. Amúgy meg ekcémás bármitől lehet az ember, egyik barátnőm a fogamzásgátló hüvelygyűrűtől lett, pedig a nem az a tipikus allergén.
2010. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!