Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alakformáló / zsírégető...

Az alakformáló / zsírégető övek valóban hatékonyak? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Esetleg tudtok ajánlani értelmes árban (~10k alatt:S )?

Mindenféle vélemény, tapasztalat érdekel.


2010. dec. 1. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

Ilyen nincs, méghozzá azért, mert ha nem saját erőből mozog az izom, annak nincs zsírégető hatása. Lehet, hogy rosszul gondolom, bár ennyi erővel a hullámvasút is fogyaszthatna, mert az az egész testet rázza xD


Itt úgyis olyan válaszokat fogsz kapni, hogy lusta disznó, emeld fel a segged és menjél futni (én nem írok ilyet senkinek, de itt ezek mennek...)

2010. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én néhány évvel ezelőtt vettem egy szauna övet, amit úgy reklámoztak, hogy fogyaszt is. Egy centit sem fogytam tőle, de menstruációs fájdalom illetve megtekerve derékfájdalom ellen hatásos volt.
2012. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!