Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Hol lehet jó epilátor...

S. O. S! Hol lehet jó epilátort kapni és milyen az?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek!A feleségemnek vennék karácsonyra egy epilátort,de ötletem sincsen hogy milyet keressek,milyen szempontokat kell nézzek egy ilyen kis masinánál.Bp.-en hol keressek Önök szerint?

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 18. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossman, DM, tesco, müller ezeken a helyeken biztos van! Jégakust vegyél és philiset vagy braunt! Ezek nagyon jó és bevált márkák, a jég aku miatt nem fáj annyira a szörtelenítés! Kérd egy eladó segitségét valamelyik üzletben!
2010. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Braun meg a fájdalom tompító kis tüskés fej miatt jó nagyon.
2010. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyel epilatort. 4-5 hasznalat utan, szor a bor ala no. El fog atkozni a feleseged. Lassu is, jobb a gyantazas. Inkabb vegyel neki ajandek kartyat, havonta, a kozmetikushoz.
2010. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert nem tudod használni és nem tudod, hogy kell a bőrödet radírozni, nem kell lebeszélni senkit az epilátorról. Nekünk pl. nem nő be a szőrünk, én speciel 8 éve használom...
2010. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Jo Nekd. En 4 honap utan kidobtam a szemetbe.

Nem akarom lebeszelni az Urt, nekem mindegy mit vesz a felesegenek. En inkabb gyantaztatok.

2010. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!