Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kérdés azoknak (a lányoknak)...

A kérdés azoknak (a lányoknak) szól akiknek NEM átlagos frizurájuk van. Ha kaptok negatív vissza jelzéseket, beszólásokat is, el engeditek a fületek mellett? Vagy kicsit zavaró számotokra? Vagy keményebben vissza szóltok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
hát nekem volt elég nem átlagos frizurám:)valaki azt mondta h nagyon jó,tök dicsérték,a keresztanyám meg anya tök leszólták,amúgy nagyon nem érdekelt a dolog h nekik nem tetszik,nem tetszehet mindenkinek minden!!jó kicsit zavaró volt persze h nem tetszik nekik,de hát ez legyen a legkevesebb,azóta már növesztem és rakattam fel póthajat,mert csúnya ahogy nő vissza:)amúgy nem ő miattuk döntöttem így,elég volt az asszimetrikus extrém frizkóból,de nem bántam meg!!!!
2010. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, mi számít neked nem átlagosnak. :) Az enyém olyan szempontból nem átlagos, hogy 2x annyi hajam van, mint az átlagnak, és leér a combom felső részéig. Igazából nem tudom úgy kibontva hordani, hogy ne kapjak valami kommentet. 2-3 hetente 1x ha kiengedve megyek vele valahová, vagy ritkábban. Eddig 1 db negatív indíttatásút kaptam, a többi mind pozitív volt. A negatív az volt, hogy egy "barna tekintetű" csávó mondta a haverjának, hogy "Na ezt sem 2000-ért nyírná le a fodrászom". Nem szóltam vissza, úgy csináltam, mintha meg sem hallottam volna és mentem tovább. De sokszor a pozitívval is ez van, mert csak hallom, hogy mögöttem mondják, hogy "Nézd már milyen gyönyörű haja van" meg ilyesmi. Akik nekem mondják, azok általában megkérdezik mindig ugyanazokat a dolgokat róla, amit kicsit unok, de illedelmesen szoktam válaszolgatni. :)
2010. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ma mi számít NEM átlagosnak?

Minden fiatalnak egyforma a haja: az emosoknak átlagos emos haj, a punkoknak egyforma átlagos punk haj, a plázacicáknak egyforma átlagos plázacica haj.

Szerintem ha van annyira merész és bátor valaki, hogy a külsejével felhívja magára a figyelmet, vagy esetleg kifejezetten megbotránkoztatni akarja az embereket, akkor viselje a következményeket, és engedje el a füle mellett.

Elérted a célod, észrevettek, passz. Lehet továbbmenni.


Akinek nem tetszenek a beszólások, az ne hívja fel magára a figyelmet.

:p

2010. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. dec. 20. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Derékig érő műrasztával eléggé megnéztek...meg beszólásokat is kaptam...egyébként meg 3 éve kék melír van a hajamban...szóval kapok rendesen...van mikor normálisak, odajönnek, hogy milyen jó, meg hogy lett kék, de kaptam már ulyat is, h "anyaaaaa a néninek csúnya kék a haja...ugye a lányoknak nem lehet kék haja?" meg amikor bejött az avatar mánia, akkor ezzel szólogattak be...balatonon a németek kiabálva az utcán "blau haare"...van mikor visszaszólok, van h meg se hallom...
2010. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

hihetetlen h az emberek nem tudnak a saját dolgukkal foglalkozni,mindig másokkal vannak el foglalva.:/

2010. dec. 20. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Rózsaszín hajam szokott lenni(időnként, nem állandó) egyébként meg fehér. Volt már persze mindenféle színű(kék, lila stb). Nem érdekelnek a beszólások, aki annyira begyöpösödött, hogy ez szúrja a szemét, szerintem az elég alacsony szinten van, és én nem szólok neki vissza, nem akarok az ő szintjére süllyedni...

17L

2010. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy éve festem a hajam. Először piros volt, utána félig lila, félig szőke és most lesz rózsaszín. Kaptam már negatív kritikát, például a suli igazgatójától, de nem érdekelt nagyon, pozitívat rengeteget kaptam a hajamért :) Például egy kislány megszólított a buszon, hogy nagyon tetszik neki a hajam :) Vagy a boltban gyújtóért mentem, siettem, fáradt voltam, morcos és az eladónő megdícsérte a hajam, nagyon tetszett neki :) A fodrászom imádja, neki is anno pink haja volt, az osztálytársaimnak is tetszik és a a brátomnak is.
2013. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!