Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet rendelni, azt a...

Hol lehet rendelni, azt a hajtépő pengét? (nem tom, h mi, csak ez jött le. )

Figyelt kérdés

ne a címet nézzétek, h emo... mert az baromira nem érdekel, csak amivel a haját tépi, azt honnan lehet rendelni? :/

vidi: http://www.youtube.com/watch?v=f_9CE5u48gg&feature=player_em..


2010. dec. 26. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

fodrászkellékes. 1-2 ezer Ft

Én tépő fésűnek hívom :)

2010. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tépőfésű, ahogy előttem írták, vagy hajvágó fésű, pengével, stb. Megértik a fodrászkellékesben. Viszont nagyon vigyázni kell vele, mert többet árthatsz vele. Ha vékonyszálú hajad van, akkor semmiképp se próbáld ki, mert tönkreteszi a végeket. Ezért nem is divat itthon, inkább a japánoknál, nekik nagyon erős, vastag hajuk van.
2010. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A japánoknak pont olyan erős és vastag a hajuk, mint egy újszülöttnek kb... xD

Amúgy bármelyik Rossmannban is lehet kapni pár száz forintért, és tényleg vigyázni kell vele, mert ha nem jól használod, töri és gyepálja a hajat.

Mondjuk én a sima Gilette pengére esküszöm, csak mióta sikerült vele jól elvágni az ujjamat, inkább ilyen vackot használok én is. xD

2010. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jujj..borotvával neee:D


ugy megtéped vele a hajad h a 30 centisből 10 centis kell..azzal nagyon vigyázni kell:O

2010. dec. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!