Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (Világos) barna hajat lehet...

(Világos) barna hajat lehet hajfestés nélkül világosítani?

Figyelt kérdés
Világosbarna hajam van, szeretnék kicsit még világosítani, egyfajta szőkésbarnás színt elérni. Lehetséges ez, festék nélkül? Mindenféle házi praktikát, pakolást, terméket kíváncsian várok!
2010. dec. 31. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán. Esetleg picit világosabb természetes vékony melír. De az is festék...
2010. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet világosítani festék nélkül is.Én régebben sötétbarna hajú voltam és elkezdtem használni egy Rossmanos szőkítőspray-t,amit szimplán vizes hajra kellett felfújni.Nekem az nagyon bevált,szép szőke színű lett a hajam 2-3 használat után.Sajnos már nem lehet kapni ilyet a Rossmanban,de találsz más márkájúakat a Müllerbe és nagyobb drogériákban:)
2010. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, de ezek a szőkítősprayk nem egyformán hatnak a hajon.

Viszont ami ált. használ a haj szőkítésére, az:


-miután megmostad a hajad samponnal, az mosd le, és utána még TERMÉSZETES citromlevével öblitsd le és ne mosd meg megint utána a hajad, viszont a citromnak kicsit szárító hatása van, úgyhogy azért pakolásokat hazsnálj


-a másik pedig a kamilla tea, a kamillát tedd bele egy edénybe (amiben van víz) és forrald fel, majd ugyanúgy hajat mosol és még 1x leöblíted a kamilla teával..


nem biztos, hogy 1 használattól már látható lesz, de valamilyen szinten biztosan fog majd világosodni a hajad.:)

2011. jan. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy is kitudja milyen szereket tesznek ebbe a spraybe...előző.
2011. jan. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket kipróbálom, ha nem hatnak, akkor meg a szőkítősprayt. :)
2011. jan. 1. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Bevált valamelyik? :)
2011. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csináltam citromleves kezelést, meg most fogok kamillásat is, ha nem leszek lusta megfőzni a teát. :))

Arra jutottam, hogy nem használok sprayt vagy ilyesmit, mert ezek erősen világosítanak és csibesárga hajat csinálnak.

A hajam most ilyen definiálhatatlan, valaki sötétszőkének, valaki világosbarnának, valaki szőkésbarnának mondja.

2011. júl. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!