Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratálókrémet használ...

Milyen hidratálókrémet használjak?

Figyelt kérdés

Erősen vízhiányos, de normálisan zsíros bőröm van, tehát valami könnyebbre gondolok.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. jan. 1. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Aloe-verásat az nagyon táplálja a bőrt. A s'nonas-nak van egy nagyon jó hidratáló kréma. Én minden nap azt használom, és sokkal szebb/puhább lett tőle a bőröm.
2011. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dorka, hol veszed a hidratáló krémed és mennyiért?

Bocsi az offért.

2011. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem patikai krémet vegyél. Illatanyag, színezék, tartósítószermentes és elég jól hidratál. Cremor Aquos a neve, van ebből egy testesebb változat és egy könnyebb, gyorsan felszívódó is. Kb. 400Ft. Szerintem egy próbát megért.
2011. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Himalayanak a hidratálója nagyon jó.Éjszakára is nappalra is lehet hazsnálni.100%-ban természetes összetevőket tartalmaz.Kb. 700Ft., és nagyon sokáig elég.Dm-ben és Douglas-ben is lehet kapni.Nekem nagyon bevált,nemcsak ez, hanem a többi terméke is.:)
2011. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nivea control shine

gyorsan beszívódik és vizes állagú, nem zsíros

2011. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Doliva, nekem ez jön be a legjobban!
2011. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

www.solanie.hu


Itt megtalálod a neked valót!Kozmetikusok használják ezt a termékcsaládot!

De fodrászkellékesben megtudod venni te is magadnak!

Neked ez lenne jó: Liposzómás aktív hidratáló nappali krém

itt a link is: [link]


21L kozmetikus tanuló

2011. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!