Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tnap vettem észre, h csikos a...

Tnap vettem észre, h csikos a fenekem és a csipőm között! és még narancs bőrős is! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

segitsetek pls! teljesen magam alatt vagyok!

addig nem megyek strandra amig ilyen csunya vagyok!:(:(

köszi


2011. jan. 7. 09:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hány éves vagy? Volt e hirtelen súlygyarapodásod az utóbbi egy évben? és milyen színűek a csíkok?
2011. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igyál sokat és sportolj!!!
2011. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó h neked a fürdő a legnagyobb bajod. Én betegség miatt hiztam 20 kilót és a hasam és a combom is szétrepedt és még elég fiatal vagyok. Nekem nem az a legnagyobb bajom h mikor mehetek fürdöbe.
2011. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!


A csíkok olyanok,mint a várandós anyukáknál a terhességi csíkok. Szétreped a bőröd, mert nem bírja a hírtelen súlyingadozást.

Van,akinek olyan érzékeny a bőre, hogy a legkisebb súlyingadozásra is szétreped, nem kell egyből 20-30kg-ra gondolni.

Hogy mit tehetsz vele? Nos a szomorú ebben, hogy semmit.

Ha most még rózsaszínes, lilás az árnyalat, az előbb utóbb elhalványul, de ennyi.

Nem tudom,hány éves vagy, de majd amikor gyermeket vállalsz, valószínűleg a csíkok tovább repednek, és a hasad is ilyen lesz. De ez természetes.

És buta vagy, ha emiatt nem mész el egy fürdőbe, strandra, bárhová.

Nyugodtan húzz bikinit. Ha kicsit szélesebb fazont veszel, vagy shortosat, esetleg olyat, amit kicsi short+tankini felső, akkor nem látszik ki.

A narancsbőr... sok mozgás, sok-sok víz, kóla meg hasonlók helyett! És mozogj!

2011. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat 19éves vagyok, és iszok eleget, csak nem mozgot vmi sokat... am meg fehér:( és nem hiztam az utobbi 1honapban sem max 1kg-t de ált változik a sulyom 52-54között, szal nem tom:(:(:(
2011. jan. 7. 10:50
 6/15 anonim ***** válasza:
szia én is pont ezzel a problémával küzdök... 17/L
2011. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és mit csinálsz ennek érdekében h jo legyen?
2011. jan. 7. 15:17
 8/15 anonim ***** válasza:
hát én is próbálok sportolni, de még nem láttam nagy változást... :D azért segít, csak rendszeresen csináld ;)
2011. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. jan. 8. 19:30
 10/15 anonim válasza:

Sziasztok.

A narancsbőrre tudok megoldást.Menj be a fodrászkellékesbe kérj Lady Stella Hot gélt.Ára kb 1200-1500 Ft körül van.

Mielőtt használnád radírozd le a bőröd alaposan vmi durvább radírral kend be magad a géllel és tekerd be magad folpakkal.40-60 percig hagyd magadon.Utánna zuhanyozz le!

A bőröd ki fog pirosodni utána.1 héten 3szor ismételd, 2 kezelés között 1 nap maradjon ki. 2 hét után tuti javulni fog a bőröd.

2011. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!