Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fürdés után mindig piros a...

Fürdés után mindig piros a nyakam és a mellkasam közötti terület, pedig nem kaparom, mitől lehet, mit csináljak vele? 18/F

Figyelt kérdés
azon gondolkoztam, hogy anno egyetlen egyszer epilátorral végigmentem rajta, és az ejthetett olyan sebet rajta, hogy fürdés után mindig bepirosodik (pl. érzékenyebbé vált a bőröm, vagy nemtudom)
2011. jan. 17. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D::DD

Én nem epilátorozom a mellkasom meg a nyakam. :D De fürdésután nekem is piros. Csak a melegvíztől..

Pl. én ha hozzáérek a nyakamhoz v mellkasomhoz bepirosodik.. Csak érzékenyebb vagy nem tudom.. :D:D:D:D:D:D Ez az epis nagyon vicces volt. :D

17/L

2011. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg melegallergiad van, a mell bore az egyik legerzekenyebb, azert ott jon ki.
2011. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meleg víztől van. Ott érzékenyebb a bőr. Próbáld ki, hogy egyszer csak a karodra, könyökhajlatodra engedd a vizet. Meglátod, ki fog pirosodni majd egy fél per - perc múlva elmúlik. Én imádok meleg vízben fürdeni, nekem az egész teste piros lesz tőle, még a lábaim is.
2011. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 jólvanmár, neked nincs is mit epillálni ott :P vagy ha van az cink^^ :D:D


amúgy értem, szóval akkor csak érzékenyebb a bőr és melegallergia. köszöntem a válaszokat :)

2011. jan. 17. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tusfürdőd is okoz ilyet.Itt a legvékonyabb a bőr.A meleg víztől nem nagyon pirosodik ki a bőr ezen a részen,ha csak nem tűzforró.
2011. jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a tusfürdő lenne akk az egész teste olyan lenne. Ez csak a melegvíz hatása.

Am első vagyok nincs mit ott epilálni. :D

2011. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen,mert a test különböző részein más a bőr.A nyak bőre elég vékony és a mellkas is.Egy műszálas ruha dörzsölése szokott ilyet csinálni.
2011. jan. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!