Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy a szolárium csökken...

Igaz, hogy a szolárium csökkenti a pattanásokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
igaz, főleg a háton
2011. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoláriumban dolgozok, és szerintem megoszlanak a vélemények. Van, akinek használ, és van, aki azt mondja, nincs kevesebb pattanása a szolitól. Mindenkire másképp hat.
2011. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem teljesen bevált,nincs pattanásom sehol :)
2011. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy orvosi műsorban mondták, hogy a fény átmenetileg csökkenti, de utána sokkal rosszabb lesz, és hogy egy tévhit, hogy attól elmúlnak.
2011. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha vi naon pattis sztem ne menjen mert a haveromnak beleégette a hegeket az arcába így még kiába is keni valami krémmel de viszont pattanása nincs
2011. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pattanást akarsz eltüntetni, mindenképpen fénnyel, akkor ne szoliba menj.. Anya mindig nyáron mondja, hogy menjek napra, szebb lesz, stb, de akkor már inkább szoli helyett vegyél egy infralámpát, aztán lámpázz azzal, nem kell feküdni hozzá fél órákat, és még rákos se leszel..
2011. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!