Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerul az Oxy Reload...

Mennyibe kerul az Oxy Reload hajfesteklemoso? Es hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

3000 Ft körül mozog az ára.

Fodrászkellékesnél próbáld meg, ott tuti kapni fogsz.

Nem értem miért, de engem a fodrászom lebeszélt róla.

2009. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nagyon szepen koszike:!

de miert beszelt le? hat nem tudom de maskulomben mit kezdhetek a szoke hajammal ami feketere lett festve es no lefele:(?

2009. febr. 3. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy cipőben járunk.

Nekem is szőke a természetes, és feketére volt festve, de naon hullott a hajam a fekete festéktől, és szerettem volna újra szőke lenni.

Azt mondta a fodrászom, hogy a szivatástól is foltos marad, és az oxytól is az lenne.De egyébként a fekete haj, az egyetlen amivel az oxy nem tud semmit kezdeni.Ezt a fodrászom mondta.Így leszivattam, nem lett túl szép a végeredmény, mert vöröses, barna lett. De egy hét után befestem világosbarnára, mert addigra kopik belőle ez a szín ami most van.

2009. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

koszike a valasozkat.. soakt segitettetek.. es mostmar bizti nem dobon ki feleslegesen azt a 3000 ft ot az oxy reloadra... nekem szerencsere nem hullik a hajam a festektol se.. de eddig is foglalkoztam a hajammal es csak sozke tincseim voltak meg barna... tehat nem voltam meg teljesen befestve..most kiprobaltam de nem nyerte el a tetszesem hianyzik nagyon a szoszi :) lehet en is leszivatom vagy nem tudom kikerem a fodraszom velemenyet meg .. csak hozza meg nem jutottam el :P

koszi a valasozkat hasnzosak voltak .. pusz

2009. febr. 3. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia az attól is függ milyen hosszú a hajad ha rövid elég 100-150 gramm ha félhosszú 300 gramm ha hosszú 400-600 gramm . 1 gramm 30ft. Drogériába fodrászkellékesnél lehet kapni.
2009. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pedig az oxy reload sokkal kíméletesebb mint leszívatni. de ha vmiért nem tudna mit kezdeni a feketével, akkor tudom ajánlani a loreal effasor hajradírt ami olcsóbb is! igaz azt írja hogy meleg vízzel kell összekeverni de inkább egy 9es oxy kell hozzá és gyönyörűen leszedi. igaz ez sem a legkíméletesebb viszont sokkal hamarabb regenerálódik a hajad mint ha leszívatod!
2009. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sziasztok.

bocsika nekem is ajánlották az Oxy-t, de nekem fekete a hajam.

hogy hogy fekete hajra nem jó? le se szedi? még egy kicsit se? :$ :-/

2010. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jah még van 1 olyan megoldás, hogy folyamatosan világosabb hajfestékkel festeted a hajad 2 hetente kb, de az nagyon rongálja, mire ezt a színt eléred, szóval szerintem oxy reload, több lehetőség már olyan vegyszereket igényelne, amitől teljesen elhalna a hajad
2010. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
tiszta rossz ez a honlap, miért ide küldi azt a választ, amit teljesen máshova írok?
2010. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szia!Az egyik barátnőm szőke volt,feketére befestette a haját,de nem tetszett neki,leszedte ezzel az oxy reload-dal,majd befestette világosbarnára,az se tetszett neki,ismét oxy,majd szőkére visszafestette.mindez másfél hónap leforgása alatt.a hajának az égvilágon semmi baja nem lett,pedig hosszú,hátközépig érő.
2010. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!