Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor kezdjek el szőrteleníten...

Mikor kezdjek el szőrteleníteni az intim helyeken?

Figyelt kérdés
Sziasztok legeloszor 10 evesen borotvaltam a labam es anya engedte de most vagyok 12 eves es nem tudom valahogy meg intim helyeken meg nem szortelenitettem mondjuk lenne miert de masok is irtak hogy mar 13 evesen szortelenitettek intim helyeken de en meg nem szerintetek mikortol kezdjem el?Irjatok oda hogy ti mikortol szortelenitettetek magatokat intim helyeken Koszi
2008. jan. 26. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Én akkor kezdtem el, amikor összejöttem a barátommal. (Szerettem volna neki tetszeni.) Szerintem 13 évesen még fiatal vagy és feleslegesnek is tartom az intim szőrtelenítést, ráérsz még arra... főleg ha nem is élsz szexuális életet. Bár van aki egyáltalán nem szőrteleníti magát intim helyen...
2008. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Én 13 vagyok, és szerintem EGYÁLTALÁN nem korai, igaz nem élek szexuális életet, és nem is tervezem, de egyszerűen ZAVAR. Akkor szőrteleníts, ha úgy érzed, szükséges. Nem kell feltétlen szexelni hozzá. Ha zavar, szedd le.
2008. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Szia.10évesen már lábat borotválni egy kicsit korai.10e´v múlva olyan erösek lesznek a szörsza´laid mint a drót.Intim helyen szörteleníts,ha nyáron strandra mész,vagy esetleg uszoda´ba.Egyébként még teljesen feleslegesnek tartom.
2008. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Abban egyet étek az előttm szólóval, hgy ha strandra mész azért nem árt:) Télen szerintem több emberen van szőr mert eltakarja a nadrág itt gondolok olyanokra akik kipattognak és picit pihentetik a ideg időszakban.. Nyxáron azért is fontosabb, mert meleg van könnyen bepálik. Én mikor kezdtem??? Én is olyan 10-11 éves voltam anyukám segítségével mivel táncvizsgára készültem elég hülyén néztem volna ki szőrös lábbal és a kezemről, hónaljamról is leszedtük. Az intimet picit később kezdtem azért arra nem emlékszek, de ha nagy " dzsungel " van ott lent szerintem nem számít a kor szedd le.
2008. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!