Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajmosás után rajta hagyom...

Ha hajmosás után rajta hagyom a balzsamot a hajamon (amit le kéne öblíteni) ártok vele neki vagy használ? Mert nagyon száraz és töredezett.

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát..anyit elérsz veel, hogy ragadni fog a hajad és olyan ronda lesz, mintha alul belemártottam volna egy kis zsírba :S
2011. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég ronda lesz tőle a hajad...inkább vegyél hajvégápoló olaat és azzal kend be az egész ahajad, ha annyira száraz....vagy hajmoss elött oliva olaj....meg iylenenk...

pakolások...

2011. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább előtte egy jó pakolás, de ha rajta hagyod akk olyan lesz, mintha meg se mostad volna....igénytelen, és undorító...a töredezett végeken meg úgyis csak az olló segít.
2011. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez akkor jó ha hajat akarsz növeszteni.
2011. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én épp ma próbáltam ki ezt. Azaz majdnem ezt. Megmostam tegnap, le is öblítettem a balzsamot ahogy kell, de ma egy nagyon parányit kentem a hajvégeimre. Nem csúnya, jobb a tapintása, jobb az esése.De mondom, nagyon keveset raktam a végekre.

Viszont én sem tudom, hogy károsítja-e többszöri alkalom után mert nem mosom ki. Tehát tartok tőle, nehogy hulljon vagy ilyesmi legyen. Csak most nincs itthon hajolajam, meg semmi ilyenem, és gondoltam kipróbálom.

2011. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után megszárad, kemény kéreg lesz, és ha icipici hatás éri, eltörik a hajszál, meg úgy fogsz kinézni, mint aki egy éve nem látott sampont még boltban sem. Vegyél ne-mosd-ki balzsamot, sprayt, vagy pakolást, de ne ugyanazzal akarj minden egyszerre megoldani. És ja igen, legelőször sajnos olló.
2011. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha öblítést igényel, akkor rajta ne hagyd, mert különben úgy fogsz kinézni, mint aki már 1 éve nem mosta meg a haja végét... Vegyél olyan balzsamot, amit nem kell kimosni.
2011. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!