Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a mintát, hogyan festik...

Ezt a mintát, hogyan festik bele a hajba? Én úgy hallottam, hogy normális ecsettel, amivel festeni szoktak? Vagy minta alapján, de olyat hol szerzek? Bár egy jó fodrásznak ezt kellene tudnia.

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 5. 21:39
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocs, egy kicsit nagyon emosra sikerult a kep, de ezt talaltam a neten.
2009. febr. 5. 21:41
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
hát ne haragudj de ez nagyon ocsmány na meg az a hello kittys korona, inkább válassz más stílust.
2009. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

NEM VAGYOK EMOS, hanem punk!töltöttem volna fel ide valós emberekről is képeket, de nem fogom őket reklámozni.

NEM a korona, meg a stilusa erdekel hanem csak az a fekete minta a hajaban!...NEM akarok igy kinezni, szőke hajat se akarok, csak arra a mintara vagyok kivancsi!

Szoval a kerdesemre valaszoljatok, ha lehet!

2009. febr. 5. 22:07
 4/23 A kérdező kommentje:

Na szóval itt egy másik kép!...Az első nekem se tetszik, de mondtam jobbat találtam, csak nem akartam felrakni.

Arra vagyok kivancsi, hogy ezeket a mintákat, hogyan csináljak a hajukba!!!!

Tessék:

[link]

[link]

Ha kérhetlek titeket a kérdésemre válaszoljatok, ne pedig a képeket kritizáljátok!

Az első képet lehet, mer emos, de ezeket nem!:D

2009. febr. 5. 22:11
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Fodrász. Otthon ilyet nem tudsz szerintem csinálni. Anyudnak mutattad már?
2009. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Hát egy iylen vidit találtam neked:

http://www.youtube.com/watch?v=0N70nK05Toc

Ok, nem a legjobb de ebből nekem az derül ki h póthajra csinálják ált. Vmit rákennek, hogy szépen rajta maradkon a celofánon és egyszerű hajfestékkel és ecsettel belefestik a pöttyöket. Nézelődj még, így keresd: leopard print hair.

A többieket meg nagyon szépen megkérem, hogy ne kritizálják, ha neki így teljes az élete, akkor igenis legyen párducpötty a hajában, ne gátoljátok a kibontakozásban, csak mert a ti személyes ízlésetekkel nem egyezik az állatmintás haj. Am meg mikor festesse iylenre ha nem most? 50 évesen?:D

2009. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
Hát ez kib.szott ocsmány.
2009. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

Csúnya.

De a kérdés nem ez volt.

Szerintem (legalábbis én azt gondolnám), hogy valamilyen eszközt, mondjuk csipeszt vagy csatot bekennek festékkel, és úgy csíptetik rá a hajra.

De lehet, hogy hülyeség. Egy fodrász biztos meg tudja mondani.

2009. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
nem tudom pontosan, én eddig azt gondoltam, hogy kivágnak egy mintát, és befújják, úgy lesznek pöttyök..nem is gondoltam az ecsetre.de lehetséges, hogy azzal, viszont szerintem mindenképpen kell valami sablon.
2009. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Géppel csinálják
2009. febr. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!