Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körte alakú archoz milyen...

Körte alakú archoz milyen frizura illik? Nagyon el vagyok keseredve, egyszerűen semmilyen frizura nem áll jól. Kezdek megőrülni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hosszabb kéne ami esztétikailag egy kicsit megnyújtaná az arcod.
2011. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

linkelek képet,oké?és megmondod,mit gondolsz..Erről csak azt kell tudni,hogy egy éve készült,azóta nincs siskám,a hajam viszont ugyanilyen hosszú,és itt be van szépen szárítva.

Igazából elég durva.Van benne egy hullám valahol középen,de borzasztóan néz ki úgy,ezért általában vasalom.

2011. febr. 5. 00:26
 3/11 A kérdező kommentje:
2011. febr. 5. 00:28
 4/11 A kérdező kommentje:
itt elég hülyén nézek ki különben..
2011. febr. 5. 00:29
 5/11 A kérdező kommentje:
öhm...most látom hogy siskát írtam..nem jut eszembe a magyar neve,de az a haj ott elöl,ami rövid...
2011. febr. 5. 00:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt van néhány ötlet: [link]


De ha angolul beírod a Google-ba, hogy "pear shape face hairstyle" kidob rengeteg variációt.

2011. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen..:)
2011. febr. 5. 00:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs is semmi baj az arcformáddal. :) Amúgy szerintem fordrászodat kérdezd meg, hogy szerinte milyen lenne jó.
2011. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt: frufru nem kell egyáltalán, oldalt pedig kb. az orrod vonaláid vágasd fel lépcsőzetesre. Mármint hogy beszárítva érjen addig, ne vizesen! (mert akkor a szemedbe lóg :D)

A homlokodból fésüld hátra a hajad, esetleg csatold is meg, oldalt pedig hagyd lógni. Így arányosabbá teszi az arcod. Nekem is hasonló alakú arcom van, és eddig ez a frizura vált be. Vagy még ha könnyű göndöríteni a hajad, akkor az is oké, szintén a homlokodból elcsatolva.

2011. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia! Semmi baj nincs a fejformáddal,nagyon szép és kedves arcod van : )

Szerintem:vállig érő haj,ami hátul rövidebb,elől hosszabb,oldalt megtépve,ferde frufruval (ez igazán vasalva jó) Nekem is ilyen van!

2011. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!