Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajamat sötétebb...

Festett szőke hajamat sötétebb szőkére festettem, de a haj vége felé zöldes hatása lett. Hogy lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami durva festéktorlódás lett a hajadon. Van egy úgynevezett színelmélet, amit te nem tudsz, mert nem vagy fodrász, és ezért nem tanultad. Valószínű, hogy olyan festéket használtál, ami hideg árnyalatú. Ezek a festékek a színkörön a hideg, a kék részen vannak. Erre kentél egy d-s, vagyis piros alapú festéket, ami ugyan benne van a festékben, de nem látszik. Ezek veszhettek össze a hajadon.Így látatlanban úgy gondolom, hogy valamilyen hamvas árnyalatú hajad volt, amit arany árnyalattal fedtél le, és kicsapták egymást.

Mi a megoldás? SOHA NE HASZNÁLJ BOLTI FESTÉKET. A DOBOZOS FESTÉKEK GAGYIK. Menj el egy normális fodrászhoz, az rendbe tudja hozni a hajadat, de szívatni ne engedd, inkább fedd le egy árnyalattal sötétebb színnel. Ha otthon akarsz festeni, akkor én javasolom neked, hogy CSAK professzionális festéket használj. Ha írsz nekem egy privátot, márkát is javasolok.

Szia!!

2011. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!