Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam/fejbőröm Head &...

A hajam/fejbőröm Head & Shoulders sampon "függő"?

Figyelt kérdés
Hát nekem katasztrofális göndör vastag szálú hajam volt, korpás is, ekcémás is stb..egy sampon se használt, csak a head & shoulders-es. Viszont úgy vettem észre, hogy most már nem használ annyira, sőt. már másnap tiszta "csutak". Viszont ha más márkájú termékkel mosom meg a hajam, a frissen mosott hajam tiszta hámlás , lerakódás, korpa..minden. Nem tudok más sampont használni. Bőrgyógyásznál is voltam már nem is egyszer, az se használt. Most mit lehet tenni?
2011. febr. 16. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt régen, mindenfélét kipróbáltam, de csak a H&S lett jó neki. most én is azt veszem észre eg ideje, h kb nem használ semmit. szeretnék váltani, bár most kicsit megijedtem.. de ha nekem valami bevált a H&S után, komolyan leírom neked.:)
2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az összeesküvés elméleteket már 10éve is szőtték erről a márkáról: addiktív szer van benne, ahogy nálatok látszik, meg hogy direkt korpásít, mert akkor többen veszik, nyilván még a vizet is mérgezik és ők tehetnek a globális felmelegedésről is. XD

Amúgy nem tudom, biztos van benne valami szer, amihez hozzászoktatok és épp ezért már nem is hat annyira, vagy kevesebb hatóanyag van benne, mert már úgyis megveszitek. Részvétem. Sose használok szinte h&s-t, mert több rosszat hallok róla mint jót sajnos. :(

2011. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megszenvedtem vele, syoss sampont használok most, kb egy hét után tökéletesen használt. szerintem mindegy mivel váltod fel, csak kell egy kis idő neki.
2011. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Helló!

Az Oriflame-nek van egy samponja a Hair X anti dandruff azzal ki lehet váltani a h&s sampont de csak átmenetileg ez egy köztes megloldásnak jó csak

2015. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Head & Shoulders nem szeretem, első használattól fogva nem hat, én a Nizoralt használom, az legalább gyógyászati készítmény.
2016. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!