Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet leszokni a körömrág...

Hogy lehet leszokni a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Sajnos mikor feszültebb vagyok, mindig azon kapom magam, hogy már lerágtam az összes körmöm. :( Hogy lehet erről leszokni??
2008. jan. 31. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biopatikában lehet kapni olyan körömlakkot, aminek nagyon rossz íze van (sokkal rosszabb, mint a körömlakkoknak egyébként... mert tudom, hogy a körömlakk nem akadály).
2008. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nekem még ez a lakk sem segített, ennek ellenére is megállás nélkül a számban volt a kezem. Nekem csak a műköröm hsznált, persze ez meg csak akkor kivitelezhető, ha 2essel kezdődik a személyi számod! =o) Amikor levették a műkörmöket, akkor láttam, hogy tulajdonképpen milyen szépek is a körmeim, és ezután már mindenkinek meg akartam mutatni! :) Nekem bevált!
2008. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

az én párom is rágta régen.mesélte hogy nagyon csúnya volt de minden próba ellenére nem tudott leszokni.aztán elment autószerelőnek.a gépolajnak borzasztó volt az íze:-))

már rég nem rágja.én is rágtam.mindig irigyeltem hogy milyen szép másnak és ez motivált hogy leszokjak.most az enyém is szép.meg az akkori páromba nagyon szerelmes voltam és elötte is szégyeltem.tehát leszoktam.de a műkörmös ötlet se rossz.

2008. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a műköröm segített,már eszembe sem jut rágni!
2008. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Osztozom a többiek véleményében.30 éves vagyok és csak azóta nem rágom,mióta műkörmöm van!Leszedettem,hogy pihenjen a körmöm,de ugyanúgy visszatért a rágás:(Főleg a bőrt rágom mellette.
2008. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárakban lehet kapni kinint ( ebböl van a tonik is, csak ez ilyen formában sokal erösebb ), ha ezzel bekened az ujjaidat, tuti nem fogo rágni, mert rettentöen keserü az íze :-)
2008. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Használhatsz ilyen-olyan ízű körömlakkokat, de arra számíts, hogy ha egyszer nem lesz befestve, akkor nekiesel és lelegeled a körmöd.

Tapasztalatból beszélek. Egyszerűen csak akaraterő kérdése! Elhatározod magad és menni fog!

( Rágj helyette almát )

Üdv.

2008. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Körübelül milyen árakba vannak ezek a "rossz" izű körömlakkok amiket biopatikákban lehet kapni???
2008. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én 3 éve kezdtem rágni a bőröm(a körmök mellett)amikor már lerágtam teljesen akkor jött a köröm.Így ment ez több mint 3 évig: D.Vettem körömlakkot(rettentő keserű),és naponta többször is bekenem.Már 2 napig kibírtam!:DD
2008. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

hát én vettem magamnak 500 ft ért keserű körömlakkot.. sajnos csak 2 hónapig bírtam.. amíg el nem fogyott.. de amúgy hatásos.. :)

demégmindíg rágom.. a műkörmöt meg lepattintom..

15 éves vagyok és nagyon zavar.. :/

deazért neked sok sikert..

2010. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!