Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biovanne vagy hairclinic vagy...

Biovanne vagy hairclinic vagy revalid? (hajhullás) Tapasztalatokat. (kb árat is légyszi)

Figyelt kérdés

lassan egy éve hogy hullik a hajam, kb fele annyi van mint 1 éve

használtam revalid sampont (azért csak sampont, mert a kapszula nekem nagyon drága) és nagyon bekorpásodtam tőle és kiszáritotta a hajamat


2011. febr. 17. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én ebből csak a Revalid kapszulát ismerem, az nagyon bevált, nekem teljesen eltűnt tőle a hajhullás. Van ám kisebb kiszerelésben is, és nem kell napi hármat bevenni ahogy írja. Én az első doboznál napi kettőt szedtem, majd a többinél napi egyet. Így is hatásos volt.
2011. febr. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg hajhullás elleni szer van, azonban olyan, ami mindenkinek használ, nincs. Ezért - és a haj növekedési sebességének - hosszadalmas, amíg az ember rátalál a neki megfelelőre.

A hajvesztés stresszes állapotot, főleg férfiaknál pánikhangulatot is képes előidézni. A haj hiányát nehezen fogadjuk el. Mindezeken túl kell lépni, a stressz csak ront az állapoton.

Haj csak abból esz, amit megeszünk.

2011. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Revalidról azt hallottam, hogy beszőrösít, ezért ki sem próbáltam. A HairClinic jó, viszont szerintem drága:S Kúraszerűen kell alkalmazni, a 30 db-os 3000 Ft körül, a 90 db-os 7000 Ft. A Biovanne-t most akarom kipróbálni, van Biovanne Plus is. Ezek elfogadható áron de a Plus drágább és nem tudom, hogy jobb-e. Ami jó még az a Varga Hajcsepp, abból van többféle problémára is! Árban olyan 3000 Ft körül van egy üveg. A másik dolog amit még próbáltam az a ricinus olaj. Nagyon jó és olcsó is! Minden hajmosás előtt kentem fel a hajamra, betekertem egy törcsivel és legalább 3 órán keresztül hagytam rajta. Egyszer egész éjszaka fent volt de nem olyan kényelmes így aludni.


Egyébként okozhatja vashiány is a hajhullást, nem árt megnézetni magunkat egy orvossal.

2011. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17:37 Én használtam Biovanne-t, és folyamatosan rosszul voltam tőle, holott elvileg csak vitaminok vannak benne.Több embert is kérdeztem róla, ugyanez ez volt a tapasztalat.Használni pedig nem használt semmit.
2011. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm 17:44! Akkor Biovanne kilőve :S
2011. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe! Egyik barátnőmnek is hullott nagyon a haja (feketére festette, egyébként ez roncsolja legjobban a hajat, mármint a fekete festék) valószínű bőrgyógyász írt fel neki valamit receptre, a nevére sajnos nem emlékszem de neki használt. Naponta vittel fel a hajtövére választékonként és be is kellett dörzsölgetnie.
2011. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a tapasztalatokat :)


nincs feketére festve a hajam.

és igen vashiányos vagyok kb születésem óta, szedek is vastablettát, orvos is látott többször is. most a határértéken van kb a szintem

2011. febr. 21. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Hajmosás előtt masszírozd a fejbőrödet! Serkenti a vérkeringést. Öblítésnél pedig felváltva használj melegebb és hidegebb vizet ez is vérkeringés serkentő hatású. Szárításnál ne használj túl forró levegőt és arra is figyelj nehogy megfázzanak a hajhagymáid ha kimész frissen mosott hajjal a hidegre!
2011. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Légrádi Hajnalka válasza:
Bocs de a szőke a legkárosabb...
2013. nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yellowbanane1012 válasza:

Kedves Hajnalka!


Sajos ki kell, hogy javítsalak, de a fekete hajfesték a legkárosabb mind közül. Ehhez a szín eléréséhez nagyon sok vegyi anyagot, esetenként kátrényt is felhasználnak. Sőt "Az amerikai Nemzeti Rák Intézet a sötét színre hajukat festetők és egyes rákos megbetegedések gyakorisága között fedezett fel kapcsolatot. ". A szőke festék véknyítja a hajszálat, és töri, de a fekete hajfesték hatóanyagai sokkal károsabbak. Amúgy a kérdezőnek én ajánlanám a dm Dasgesundehaare termékét is. Én csak egy hete szedem, de interneten ódákat zengnek róla, és 90 kapszula mindössze 800 ft. És ugyanazokat a vitaminokat tartalmazza mint a drágább társai.

2017. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!