Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid kapszuláról milyen...

Revalid kapszuláról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, csak nagyon drága. Ha már szeded, akkor 3x2-t érdemes - és úgy nagyon drága. Meg én akkor már a samponját meg balzsamját is használnám, és az meg egyszerűen nevetségesen drága. Én ezért nem szedek semmit, viszont Bánfi sampont és balzsamot használok. A hajszeszt most nem használom, de szoktam. Attól függ, mit akarsz. Ha hajnövesztésre kell, akkor passz, ha hajhullás megállítására, akkor simán tudja a Bánfi is. Régen volt a Mr és Ms Hair - na az nagyon állat volt! Csak sajnos hamar meg is szűnt. Attól úgy nőtt a haj, mint a bolondgomba.
2011. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a bánfi termékcsaládból csak a hajszeszt használom, és nekem attól nagyon sokat nő a hajam. Eddig se hullott a hajam, szóval nem azért kezdtem el használni, hanem csak hallottam, hogy attól is gyorsabban nőhet a haj. És tényleg:)
2011. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem bevált, ha tavasszal/ősszel elkezd hullani a hajam vagy törni a körmöm, napi 1x egy szemet szoktam beszedni, egy levéllel, ennyi idő alatt helyre szokta hozni, így annyira nem drága.
2011. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!