Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kollagén tablettát vagy...

Kollagén tablettát vagy kollagén folyadékot szedett már valaki? Milyen tapasztalatok vannak? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szedtem már tablettát, nem láttam túl nagy különbséget a bőröm állapotán. Igaz, egyelőre még feszes a bőröm, nincs mit kisimítania.


Ha úgy döntesz kipróbálod, mindenképpen folyékony formában érdemes megvenni. Így sokkal jobban hasznosítja a szervezeted.


pl. ez nagyon jó minőségű:


[link]

2011. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :) Még egy kérdés: egy kúra mennyi ideig tart? Hány ilyen literes flakont kell "elfogyasztani"?

Egyébként én 32 éves vagyok, már sajnos megjelentek az első ráncok. :( Nekem már lenne mit kisimítani. :)

2011. febr. 20. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában a táplálékkiegészítők esetében egy kúra kb. 3-4 hónapot jelent (ebből a termékből ez nagyjából 3 flakont jelent, de megnézhetsz más kiegészítőket is). Arra viszont figyelj, hogy nem mindig éri meg jobban egy első látásra olcsóbb termék, mert azokban gyakran sokkal kisebb dózis van.


A ráncok ellen amúgy jó még a szőlőmagolaj, a sötétzöld és narancssárga színű zöldségek, a sok C-vitamin (1000-2000mg), zöldtea és a nagyon sok ásványvíz (és vigyázz az UV sugarakkal is).

2011. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
és ha valaki mellfeszesítésre szeretné használni? mondjuk megereszkedett mellen segít? nem az a nagyon lógó, csak egy kicsit.
2011. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom jó arra is mivel erősíti a kötőszövetet, úgyhogy a mellre is jó lehet + szőlőmagolajos pakolás a dekoltázsra.
2011. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!