Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki segítene nekem? Tanácst...

Valaki segítene nekem? Tanácstalan vagyok. Többi lent!

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Már 14éves koromban is volt ilyen problémám, de elvileg ez kinőhető. na már mpost 6éve nem változott semmit :(

a probléma: A combon hátulsó részén miteszer szerű pöttyök vannak. Biztos gond az is, hogy nagyon száraz a bőröm, de hiába kenem, nem használ. Nyáron a napsütés szokott rajta segíteni, puhává teszi és simává. De ilyenkor, mikor nincs 30fok, mit lehetne csinálni. 1-2 hetente egy minimális szoli segít "leszárítani"? Vagy valami készítmény esetleg? Akár itthon elkészíthető "krémek"? köszönöm!!!!


2011. febr. 20. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A ruha miatt nem szellőzik úgy a bőr,mint nyáron.Ilyenkor dörzsöli az érzékeny bőrt.Próbáld meg a testradírt,hintőport esetleg.Érzékeny a bőröd ezen a területen.
2011. febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!