Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tartós hajegyenesítő...

Milyen tartós hajegyenesítő módszer/szer létezik?

Figyelt kérdés
Hullámos a hajam, s szeretném ha folyamatosan egyenes lenne, de a hajvasaló nagyon roncsolja.
2008. febr. 1. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Pedig hajegyenesítesre csak az van. Hallottam, hogy van valami szer, amit a néger nők használnak, hogy egyenes legyen a hajuk, de nem tudom, hogy van-e ilyen Magyarországon.
2008. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
van egy lehetőség a hajegyenesítésre kb: 2-4 hónapon át tart.olyan elven működik, mint a deuer, csak épp nem göndörít hanem egyenesít.a fodrászodat kérdezzd meg h csinál-e ilyet.manapság elég sokan csinálják.az ára 5000 körül van(persze fodrásztól függ)
2008. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
24%

A hajmeresztőt tudom ajánlani!

Csak erős idegzetűeknek. :)

2008. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
he-he-he... vicces vagy!!
2008. febr. 2. 18:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én fodrász vagyok,és igen,van olyan termék,szinte minden márkából.ez kémiailag egyenesít,és lenő,mint a festék,ugyhogy elég mindig a tövét 2-3 havonta.de ez tesz vmi jót a hajaddal,bár mégis jobb,mintha vasalnád naponta.én a schwarzkopfnak a glatt nevű termékét használom,(vendégeken) és semmi panasz rá!
2008. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet beszerezni? Hogyan kell használni? Van 1 fodrász ismerősöm ő csinálná, de még ő nem csinált ilyet. Légyszi írd emg.
2008. febr. 13. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

fodrászkellékesnél,drogériában.(nem rossmann,dm)

van 3 fajta is.festett,erős,meg gyenge hajra(ha jól emlékszem.)

minden le van írva a papírra ami benne van,de tényleg fodrász csinálja!!!!!

és jól gondold meg,mert évekbe telhet,h ugyan ilyen legyen ahajad,mint most.(nem tudom milyen hosszú)

nekem is hullámos/göndör,megmoso,teszek rá egy kis habot,és kész is.

2008. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Fodrász ő már 2 éve, egyenlőre csak otthon dolgozik főállás mellett. Félhosszú szőkére festett hajam van.
2008. febr. 14. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor vigyázzatok,mert szőke a hajad,a leggyengébb szert vegyétek rá!
2008. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2008. febr. 15. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!