Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni hajra,...

Hogy kell használni hajra, szempillára illetve szemöldökre a ricinusolajat?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam-hallottam már arról, hogy erre a három dologra jótékony hatással van. (nőnek tőle a szálak, és szépek lesznek) De mindig csak innen-onnan szedtem össze egy kis infót, szeretném, ha valaki részletesen leírná, hogy hogyan, mennyit kell felkenni, meddig kell fenthagyni, és hogy kell leszedni.

Köszönöm


2011. márc. 3. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
írd be a keresőbe, minden nap van egy új ricinus őrült és mindenn nap egyre több olyan, aki végre ki meri jelenteni,hogy nem ér semmit.
2011. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. :) És teljesen összefogó választ sehol nem találtam még, úgy gondolom, más számára is hasznos lenne. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor inkább lapozz. Köszönöm
2011. márc. 3. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

szia!

Én i8s használom a pilláimra és a hajamra és tényleg nagyon szuper!:)

A pilláimra este szoktam kenni, amikor már tuti nem nyitom ki a szemem.Az egyik ujjadra cseppents egy két cseppet az olajból majd "simogasd át vele a pilláidat. Lehet úgy is hogy egy alaposan megtisztított spirálkefével viszed fel, de sztem ez egyszerűbb.

A hajamra én mosás előtt kb3 órával viszem fel, ha van annyi időm rá, ha nem minimun egy órával. Nem kell belőle sok csak egy kicsi a hajvégekre, vagy a hajad "alsó részére, attól függ mennyire fokozatosan nő a hajad.

Szemöldököm az nem igényli, de sztem lefekvés előtt az ujjbegyeden lévő olajjal átsimitod az elég.

2011. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
és az első válaszolónak üzenem, hogy sokkal többet ér egy üveg ricinus olaj, a hajadra, mint a legdrágább hajkencék, ha kipróbálnád meglepődnél!:)
2011. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, az értékelhetőeknél ment a pont. :)
2011. márc. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!