Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajfestékkel lehet...

Szőke hajfestékkel lehet barnát világosítani?

Figyelt kérdés
Nemrég festettem be fodrásszal a hajam barnára, de nagyon sötét lett, pár árnyalattal világosabbat szeretnék. Ha szőke hajfestékkel ráfestek, és kevés ideig hagyom rajta világosítja valamennyit?? Leszívatni nem szeretném:(
2011. márc. 5. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem hinném. A lenövésedet szőkíti ki csak.

Menj el egy uszodába, a klóros víz garantáltan világosítja :,D

2011. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy mindenki mondja, hogy elvileg nem lehet, de nekem a fodrász a középbarna hajamra kent szőke hajfestéket, és igen, világosbarna lettem! Mondjuk ha vöröses az a barna ami most van neked, akkor elég vöröske leszel, de lényeg a lényeg: szerintem világosítani fog rajta, nekem legalábbis sikerült (ha nem is lett sajnos szép egyenletes). szerintem még addig csináld meg amíg nem lesz túl nagy a lenövésed!
2011. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy festett voltam előtte is, nem eredeti haj
2011. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap a sötétebb vörös hajamat próbáltam így és én is azt tudom mondani,hogy sokat világosodott!Most szebb világos vörös.
2011. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszönöm a válaszokat. Szerencsére nem vöröses a hajam, megpróbálom legalább 2x befesteni (kis szünettel a 2 közt) és talán elérem a kívánt eredményt:)
2011. márc. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!