Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bármit teszek mostanában a...

Bármit teszek mostanában a saját szagomat érzem:S használok dezedorokat valaki ajánlotta a hintőport de semmi sem segít! Mit tegyek? Ha van valakinek valamilyen "praktikája" bevállt módszere légyszi irjon mert undorodom saját magamtól!

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált valami!!!

Vegyél a gyógyszertárban 70%-os alkoholt és reggel,délben,este mosd meg a hónaljadat vagy ha nincs rá lehetőséged,akkor jól töröld át illatosított törlőkendővel.Aztán vattakorongra tegyél alkoholt és azzal is alaposan töröld át,majd várd meg míg megszárad és akkor jöhet valami stift(Ne golyós vagy fújós dezodor!)

Ezt a napi háromszori alkalmat elég heti 2.-szer végigcsinálni,mert az alkohol megöli a baktériumokat a hónaljadon és a többi napokon is védeni fog,mikor nem használod.

Én a mai napig ezt csinálom,mert sokszor van rá szükségem.Egyébként ezt a módszert vagy 1 éve itt olvastam,az oldalon.

Sok sikert!

2009. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!