Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, fénytelen, töredezésre...

Száraz, fénytelen, töredezésre hajlamos hajra legjobb termékek?

Figyelt kérdés
Olyat írjatok légyszi amik tényleg használnak, és beváltak nektek. Hajvágás fontosságával tisztában vagyok:)
2011. márc. 18. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben lehet venni Kókusztejes hajkúra nevű hajápolót. Olyan,mint egy pakolás, hajmosás után le kell mosni. Nekem ez nagyon bevált, a másik meg Avonos hajvégápoló. Ez elég zsíros, szóval csak tényleg a hajvégekre kell tenni, és szépen összerendezi, nem lesz olyan szénakazal hatása. Nekem is nagyon száraz a hajam, pedig nem is festem, csak vasalni szoktam néha. Ja, hajvasalás után szép fényes:)
2011. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a kókusztejes hajkúra mennyibe kerül ha kérdezhetem?:)


A vasalástól is nagyon törhet, és száraz lehet a haj. Ha használod, akkor vegyél hozzá hővédő spray-t.

2011. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
600-800 Ft között van valahol. Nem drága, csak kevés van benne, legalábbis nekem, mert nagyon hosszú a hajam. Kisebb a tubusa, mint egy átlagos balzsamnak, de olyan 5-6 hajmosásig azért elég szokott lenni:)
2011. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Loreal töredezett hajra való balzsam ilyen sárgás flakonban van,olyan puha tőle a hajam,mint a vaj és fényes is!
2011. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vasalom már nagyon régóta pont ezért, és még a szőke hajról is lemondtam, már vettem Gliss Kur- pakolás,sampon,spray, Serical Latte hajpakolás, Avonos hajvégápoló, Selective hajbalzsam, de még mindig nem az igazi:S Nekem a hajvégápolók amúgy csak szárítás előtt jók, ha szárazon bekenem néha akkor olyan furcsa lesz tőle a hajvégem..szöszös vagy nem tudom, hogy mondjam:S
2011. márc. 18. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Van a schaumának a zöld "7 gyógynövényes" samponja, az nekem szépen rendbe tette. Én is a baleás kókuszos balzsamot használom, és hetente ricinusozom, fényesebb tőle. :)
2012. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!