Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Változatos étrend, sok folyadé...

Változatos étrend, sok folyadék, rendszeres tisztálkodás mellett is miért van ennyi pattanásom?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és egyszerűen mindig van rajtam pattanás.Az arcomon és a hátamon is!Nagyon sok vitamint eszek, néha a folyadéktól lakok jól, annyit iszok, mégis jönnek a pattanások.Mi lehet baj?

Segítsetek, nagyon bánt!

Ja és bőrgyógyásznál is voltam, de a krém sem volt jó.


2011. márc. 23. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbáld ki az sörélesztő kapszulát.(gyógyszertárba lehet kapni)Vagy minden nap egy kis friss élesztőt egyél. Van akinek ez nagyon bejön. Hallottam olyat is, hogy az orvos ajánlotta hogy napi 2dl sört igyon valaki, mert a pattanásos bőrön az is segíthet . Esetleg a kamillás lemosás is használhat, mert szárítja a bőrt és fertőtlenít is.

2011. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Dermofil paszta is nagyon jó pattanásra.
2011. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

még 2 oka lehet annak, h még mindig van pattanásod:

-stressz

-magas androgén szint

valamelyik esetleg nem jöhet szóba?

2011. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok csak elfelejtettem valamit. :)

hidd el, h a pattanásoknak és minden ilyen egyéb dolgoknak (pl. allergia, ekcéma) belső oka van. úgymond 'belülről' jön 'kifele'(bocs a hülye megfogalmazásért), de így van. a tüneteket lehet arctisztítóval kezelni, de az nem elég.

2011. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én fiamnak a bőrgyógyász által felírt ROACCUTAN tabletta használt, amit 2 hónapon át szedett (mellette reggel és este CURIOSA géllel is bekentük arcbőrét). Ez a bőr alatti túl zsíros réteget normalizálja.
2017. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!