Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör/hullámos haj kezelése?

Göndör/hullámos haj kezelése?

Figyelt kérdés

Eléggé göndörödik a hajam vége (mondjuk fültől lefelé), de nem az a teljesen göndör.


Amikor megmosom, magától szárad meg, és nagyon szép csigák lesznek, de már másnap nincsenek egyben a csavarok benne (ilyenkor bevizezem+hajhab).. de nem túl látványos. Túl gyakran meg nem akarom mosni, mert zsírosodásra hajlamos, és nem is akarom állandóan vasalgatni. Valami tipp, hogyan lehetne a félig hullámos-göndör hajam szép?


Vagy valami ilyesmi frizurára gondoltam. Ezt hogyan lehetne nekem elérni?

[link]

[link]


2011. márc. 26. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
kepet nem tudsz mutatni, hogy most milyen a hajad? amugy ez nem termeszetes szerintem nekik, hanem gondoritve van.
2011. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

éjszakára csavard össze a hajad és fogd le hajgumival reggelre biztos hullámos marad nekem is ilyen hajam van

ui. ha törölközőszáraz a hajad akkor még inkáb ugy marad

2011. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a Kristen elég trén néz ki... nekem akkor olyan a fajam, ha mosás után ki se fésülöm, meg semmi, az csak egy kóctömeg. xD

Mileynak pedig eleve kétszer annyi haj van a fején a póthaj miatt, mint amennyi embernek szokott lenni, és hajsütővassal csinálta egy profi fodrász. Nem természetes. :D

Ammúgy szerezz egy diffúzoros hajszárítót, és azzal szárítsd, de ha hosszú a hajad, a súlya miatt másnapra már csak enyhe hullámok fognak benne maradni sajnos, de azért sokat dob rajta.

Ha így se néz ki jól, akkor valószínűleg nem jó a hajad fazonja. Vágass valami mást, amitől szebb esése lesz és nem húzza le a súlya sem.

2011. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!