Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampon a jobb töredezet...

Melyik sampon a jobb töredezett hajra? A Nivea vagy a Gliss Kur?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek más a haja. lehet hogy megegyeznek a tünetek mással, de a sampont nem úgy reagál rá mint ahogy a reklámban van. Azt ajánlom, hogy kezdj egyet el, minimum 2 flakont használj el, és próbálj ki ugyan így egy másikat is. így lesz viszonyítási alapod.

èn már 10 éve használok egyet, de hiába próbáltam ki a hasonló más samponokat, nekem nem jött be. töredeztt hajra nekem a Fructis jött be. De neked nem tuti hogy az fog.

2008. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,h a samponoddal van baj,a hajad valószínűleg azért töredezik,mert vitaminhiányos vagy.Ajánlom,h vegyél valamilyen szépségvitamint pl. biovanne vagy béres, ezek nagyon sokat segítenek.Én pl. babasampnt használok,mert a fejbőröm allergiás volt egyik másik erős amponra,pl. nivea.Viszont a töredezett részekre nagyon jó a gliss kur tápláló olayspray, amit csak a haj végére kell spriccelni.Látványosan segít.
2008. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene probalni a kovetkezo modszert. A tojassargajat osszekeverni egy kis vizfurdoben felmelegitett oliva olajjal es ezt a haj minosegetol fuggoen naponta vagy hetetnte a hajra pakolaskent hasznalni, majd lemosni jo minosegu samponnal. Egyszer talan nem eleg hasznalni,de nagyon jo hatassal van a hajra. A hajvegeket le kell vagni,legalabb is a toredezett reszeket!
2008. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hajmosás előtt a hajvégeket jó vastagon bekened olívaolajjal(olyan 2-3 órával előtte)2hónapon belül olyan színtű változás fog történni h az ollót el lehet majd felejteni!!!
2008. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
97%
Ha már el van törve , csak a hideg ecetes olló segít:( sajnos. Hidd el semmi más nem fogja összeragasztani a hajszálaidat ha már sérültek
2008. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Pantene Prov rengeteget javított a szerkezetén. Emelett elengedhetetlen, hogy picit vágass a végéből, és szedj vitamint.
2008. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!