Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj sötétítés természetes...

Haj sötétítés természetes úton? Hallottam már kávéról, fekete teáról, de ezeket h kell használni? A filteres fekete tea is jó?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Még sosem próbáltam, de szerintem nagyon erős teát főzz a filteresből, szóval mondjuk fél bögre/filter, na annak már van színe rendesen, a hajat biztos valamennyire sötétíti. Én csak textilt színeztem teával, de azt rendesen meg is fogta.
2011. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. márc. 27. 16:14
 3/5 A kérdező kommentje:
és mi a menete? hogyan kell a hajamra tenni? utána mennyi ideig kell rajta hagyni?
2011. márc. 27. 17:20
 4/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam, de nem fogta be a barna hajam
2011. márc. 27. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos, mondom, én hajra nem próbáltam, csak textilre, de azt áztattam benne sokáig. Szerintem ez olyan lehet, hogy nem fog rögtön látszani, csak ha rendszeresen ezzel öblíted át, akkor egy idő után árnyal. De leginkább világos hajnál tudom elképzelni, hogy sötétíteni fogja.
2011. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!