Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert töredezik meg mindig?...

Miert töredezik meg mindig? Azota vagattam, nem festettem, de megis:/?

Figyelt kérdés

szőke a hajam kb hatközepig erő. lattam,h töredezik,és egy jo edeje nem is nőtt,ezert vagattam belőle picit. most pedig megint latom,h azok a szalak,amikbol vagattam,van amelyik ujbol megvan törve többször is. pedig azota nem festettem,minden hajmosas utan hasznalok balzsamot. 3naponta mosok hajat. az lehet ,h a sampontol? mert attol picit szaraz a hajam,de ha meg nem azt ahsznalom,akk meg hama zsirosodik:/ mit tegyek? nem szeretnem allandoan nyirni feleslegesen. ugy aprilis közepe fele szeretnem ujbol befesteni a hajam szőkére. szőkitőpor is teszek bele. tudom nemhelyes,de eről nemtud senki lebszelni,mert nekem a szőke illik.és legyszi ne oltogassatok emiatt...

fog meg nőni valaha igy a hajam ?:(

köszi a valaszokat


2011. márc. 27. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a haj törik alapvetően, elég, hogy a válaadhoz ér, átdobod rajta, megsédülöd. Valószínűleg gyengék a hajszálaid. HA még le is szőkíted, csak ártasz neki, szóval nem hiszem, hogy mostanában lesz derékig érő szép hajzuhatagod. :(

De amúgy egy rossz sampon szárítja, a száraz haj pedig még könnyebben törik.

2011. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 27. 20:16
 3/3 anonim válasza:

Amíg szőkíted, valószínűleg nem fog sokat javulni a helyzet. Megértelek, én is imádtam szőke lenni, senki nem tudott lebeszélni róla, de 4 év szőkítgetés megtette a magáét, és én is beláttam, hogy váltani kell.

De nem bántam meg amúgy, jobban szeretem a barna egészségesebb hajam, mint a töredezett szőkét!

2011. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!