Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljsen megszűnhet az izzadás?...

Teljsen megszűnhet az izzadás? Milyen következményekkel jár mindez?

Figyelt kérdés
Elegem volt az állandó izzadásból a hatalmas foltokból, vettem a gyógyszertárban Solutio antisudoricat. És nem is gondoltam volna, de már másnapra hatott. Csípés. viszletés nélkül! Aminek örülök, de valahogyan úgy érzem azért ez nem normális. Az embernek csak kell izzadnia. Kicsit félek! A jó tapasztalatokat már olvastam, sokaknak megkönnyíti a mindennapjait. De ezen még nem gondolkozott senki? Ha van véleményetek szívesen elolvasnám! Köszönöm!
2011. márc. 29. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


ezen én is gondolkoztam, én is használom. én igyekszem nem túlzásba vinni, vagyis egy héten 1-2-szer használom csak, nyáron azért többször...persze nem a legjobb így se, és kicsit tényleg aggasztó, hogy milyen hatással van ez mégis az ember szervezetére...izzadni kell. viszont nagyon szárít, és nekem egy idő után csípett is, ha neked is elkezdené, jó tipp a vizes vatta. ha vizes vattára öntöd, tuti nem csíp, én is itt olvastam és bejött:)

2011. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg a másik, hogy azért az ember nem csak a hónalján izzad. bár nem tudom te használod-e máshol, mert én csak a hónaljamon, szóval azért nem teljesen szűnik meg maga az izzadás.
2011. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az izzadás azért jó,mert a szervezet hőháztatásához elengedhetetlen.Sőt a méreganyagok is ürülnek,ha nem így lenne megmérgezné a szervezetet.
2011. márc. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az egész test izzad, a hónalj nagyon kis része csak, ne aggódjatok
2011. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!