Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Balea szőke hajra való...

A Balea szőke hajra való termékei milyenek? (DM saját márka) Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van sampon, balzsam, és külön színfrissítő hajpakolás szőke hajra.

Ezek fel is dobják kicsit az árnyalatot, jól ápolnak, vagy csak pénzkidobás, és nem csinál semmit?


Ha nem jó, esetleg tudtok valamit ajánlani helyette?

Garnier méz és kamilla sampon+balzsam, Nivea szőke hajra, ezeket ismerem, de még nem próbáltam.

Van még valamilyen termék kifejezetten szőke hajra?


2011. márc. 31. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van ez a Balea termékem, a szőke hajra való színfrissítő pakolás.Kis arany csillámok vannak benne, ami mindehol, a kezemen is ott marad. Jó lesz a hajam tőle egyébként.

De Ha ápolni akarod, akkor a Repair családja az nagyon jó, inkább azt vedd.

2011. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Baleás termékeket!:) Van belőle testápolóm, sminklemosóm...ez az!:)

De abból a szőkés hajra valóból csak iylen fénykúrám van szőke hajra!:) Igazából a kezemen látom, hogy ahova nyomtam ilyen arany folt marad, de nem érzek nagy változást hajamon!:)

A samponjaira viszont én is kíváncsi lennék milyen lehet!:)

2011. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hennás sampon,ami elég ritka,már márkáknál nem is nagyon van,vagy elég drága. igaz ez a sampon is drága a többi baleáshoz képest de szerintem megéri. én barnásat használok,és látszik a hajamon tényleg h élénkebb színe van :)

gondolom akkor a szőkével is így működik :)

szerintem jók

2011. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen átlagos, nem tud semmi extrát én a Gliss Kur-t sokkal jobban szerettem mikor még szőke voltam:)


19/L

2011. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sötétszőke hajam van, igazából nem változtatott rajta semmit, de az arcom körül lévő világosabb tincseket lenszőkére "kiszívta". érdekes :D


16/L

2011. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem balea sampon és balzsam van szőke hajra, én szeretem! :)
2011. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!