Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon-nagyon világos bőrhöz...

Nagyon-nagyon világos bőrhöz és zöldes szemhez jól áll a fekete (természetes árnyalatú, nem kékesfekete) haj?

Figyelt kérdés
Vörös a hajam, de megőrjít ez az új vörös-hullám, ezért változtatni szeretnék. Inkább legyek átlagos, mint trendkövető birka. Ez a szín egyszerűen elvesztette a különlegességét :S Barna és szőke nem szeretnék lenni.
2011. ápr. 2. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
arctól függ.. hogy milyen az összkép ugye van akinek világos bőre ellenére jól néz ki a fekete de sokaknak inkább sápaszt. vegyél fel egy fekete parókát :P
2011. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már voltam rövid fekete, csak azóta derékig megnőtt a hajam. Nem akarok közönségesnek hatni. Amúgy szögletes formájú, karakteres, de egyáltalán nem durva arcom van, tiszta bőröm. Nem babaarc, de nem ronda, de sokaknak pont ez tetszik bennem.
2011. ápr. 2. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha természetes vörös hajad van, akkor felesleges emiatt átfesteni...

Amúgy hasonló paraméterekkel rendelkezem és egyszer sötétebb barnára festettem a hajam, és nagyon paróka szerűen műnek hatott a rózsaszínes fehér bőrömhöz, mindenki azt mondta, hogy milyen darkos vagyok, úgyhogy borzalmas volt, de serencsére kifakult a festék és utána még vissza lehetett festeni, szóval én nem ajánlom... Pedig az még nem is fekete volt...

2011. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első volnék.


ahhoz az archoz szerintem ne válassz ilyen komoly színű hajat, ha már alapból az arcod karakteres azt inkább lágyítsd világosabbakkal. nekem is hasonló arcom van, bár festésre gondolni sem szoktam, mert nagyon szép szőke hajjal áldott meg a sors.

2011. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon világos bőr fekete haj?

olyan sápadt leszel. mint valami goth.

Meg nem csak a szín rossz, hanem egyeltalán az ötlet. a természetes vörös haj elég ritka, és ezekhez a paraméterekhez az áll a lehető legjobban.

2011. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát, lehet, hogy igazatok van. Eredeti a hajam, és mivel szeplőim nincsenek, ilyen téren nem lenne gáz a fekete haj. Gótnak nem hiszem, hogy néznének, mert nem úgy öltözködöm, és meleg színekkel sminkelve magam talán nem lennék hullás:)


De akkor tojok rá, maradok ilyen. Majd csak kimegy a divatból a sok répafej (tudom, mivel eredeti a hajam, nem kéne zavarjon, de mostanság nagyon sokat látni élethűnek tűnő vörös hajat).

2011. ápr. 4. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem mit próblémázol azon, hogy másnak is olyan színű haja van, mint neked amúgy. Ha megnézed a sok barnahajú lányt, akkor rájössz, hogy nem a haj teszi különlegessé az embert, mert közöttük is sok szép különleges szépség van. Ha ezzel akarsz kitűnni, akkor fesd lilára, kékre, vagy zöldre. Ez tényleg nem számít.

(megjegyzem, hogy szerintem még az se, ha mindenki ugyanolyan ruhában jár, csak legyél vele tisztában, hogy neked áll a legjobban úgyis :D)

2011. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!