Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajfesték...

Melyik a legjobb hajfesték első festéshez?

Figyelt kérdés
gesztenyebarna színű eredetileg a hajam, de szeretném feketére festeni, sajnos kissé töredezett, a vasalástól, és elég vékony szálú is, valamint ha fényre megyek vele, akkor néha kissé vörösesnek tűnik, sajnos ilyen színjátszó, ezért szeretném fekete színűre festeni, csak nem tudom melyik hajfesték az ami nem kopik ki rögtön, mert hogy alatta nem lesz régi festék, és nem is károsítja a hajat annyira. ismerőseim a syoss hajfestéket ajánlották, csak nem tudom első festéshez mennyire jó. előre is köszi a válaszokat.
2011. ápr. 6. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben a már eleve tropára ment hajamat nem tenném még jobban tönkre, ráadásul a fekete az egyik legrosszabb választás... Ja meg ha vöröses fényű hajad van, akkor a többi tónusod is ehhez igazodhat, szóval a fekete nagyon nem a te színed, de ahogy érzed.

Az első festést inkább hagyd fodrászra, sőt, a feketét inkább mindig. Ég és föld, otthoni festéssel eddig minden barátnőm haja durva lett, mint a drót, aki meg fodrásznál festetni, annak tök sima. És nem a haj állagában van a különbség eredetileg, mert olyan is van, aki először otthon festette, majd egyszer fodrásszal... nos azóta nem festi otthon.

Ha viszont mindenáron te akarod, akkor felejtsd el a drogériás vackokat. Menj el egy fodrászkellékesbe, és vegyél valami professzionálisabb cuccot. Kb. kétszer annyiba kerül, de megéri, talán még hajad is marad a végére. :D

Bár a fekete kevés embernek áll igazán jól, megszabadulni viszont egy kín tőle, ha mégse tetszik, szóval először szerintem kimosható színezővel próbáld ki, azzal sokat még nem veszítesz (bár van akinek az se jön ki a hajából)

2011. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
feketére festeni? tönkremegy a hajad. a fekete a legagresszívabb. inkább sötétbarnára fesd, azis ugyan olyan kb mint a fekete ,csak nem szedi szét a hajad.
2011. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!