Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki olyan L'oréal...

Használ valaki olyan L'oréal hajfestéket, ami tényleg extra hamvas világos szőke? Azaz nincs sárga beütése, olyan szép fehér? Palette Blond uil + -t használtam, de már nem gyártják

Figyelt kérdés

Nem akarok, nagyon kisérletezni... tényleg olyan festék kéne, ami nem sárgás, és extra világos.


Szőkésbarna hajam az alapszínem. Ha tudtok valamilyen képet mellékelni, a "kész eredményről"... hálás lennék:)


2011. ápr. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szőke vagyok olyan "fehéres hamvas szőke"!

ilyen festék nincs amilyet keresel.Ezt csak gy tudod megoldani,hogy befesteted sima "sárgás" szőkével a hajadat,majd ha lemostad és megszárítottad ráteszel egy hamvasító hajfestéket.A hátoldalán tudod megnézni ,hogy melyik hamvasító festék.Ami sárgából rendes hamvasszőkét csinál.


Linkelek képet kb. milyen lett ezzel a módszerrel a hajam!


[link]

2011. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocs,h csak igy ideirok

1.: én is mindig vilagos szőkét akarta,de sargas lett...vmikor majusban szeretnem megint befesteni,mert mos egy darabig nem festettem... arra gondoltam ,h kiprobalom a syoss szőkitőjet csak ugy siman... vagy azzal nem megyek semmire? köszike :*

2011. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig a Palette Blond UIL+ - tól alapból hamvas lettem... :( csak hát, már megszüntették a gyártását... én is néztem a Syoss szőkéit... lehet merész leszek és bevállalom...
2011. ápr. 12. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már szőke a hajad de "sárgás" akkor nyugodtan festhetsz rá olyan syoss festéket.Az úgy jó.De ha barna a hajad akkor semmi képpen nem fogja megfogni a hajadat.
2011. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Lehet már nem aktuális a kérdésed de amit írok azt eddig sehol nem olvastam, mert mindenki a Palette meg a loreállal van elfoglalva h az milyen jó vagy nem ismerik azt amit én is hazsnálok...

szintén szürkés szőkés a hajam, főleg festéskor, és még után a 2-3 mosásra szép szine van. Ez pedig a koleszton Perfect 12/11-es festéke 9-es oxyval festve!

Persze attól függ milyen az eredeti hajszin mert ha nagyon sötét barna akkor szívatni kell. enyém szőkésbarna, vékony szálú. Van egy ismim neki neki vastag szálú sötét haja van , szivatással se lesz ilyen a haja!!! Sokat számit ez is! Van hogy a 12/11-et 12/1-esel fele-fele arányban keverem ez világosít rajta. Mndenképpen 9-es oxy kell hozzá ha pl 1-2 cm lenövés van, mert ez ad színt is de sziv is hajon.

2012. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!