Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet megelőzni, hogy...

Hogyan lehet megelőzni, hogy ne legyen a testsúly csökkenés velejárója a laza, petyhüdt bőr?

Figyelt kérdés

Igazából nem túl sok a súlyfelesleg rajtam, de a hasamon, különösen az alhasi területen bizony felgyülemlett a zsír, az alkatomhoz képest túlzott mértékben.

Az mindenképpen érdekelne, hogyan érhetném el azt, hogy a bőröm ne maradjon laza a fogyást követően.

Tudnátok-e olyan gyakorlatokat - esetleg web címet - ajánlani, amelyek jól beváltak?

Mivel az állóképességem is hagy némi kívánni valót maga után, a mozgáshoz való hozzá hozzá szoktatás kérdésében is kérnék tanácsokat.

Tudom, hogy rengeteg gyakorlat található neten - a bőség zavara - szívesen vennék olyanokat, amelyeket Ti már sikerrel alkalmaztatok.

Előre is köszönet mindenkinek.


2011. ápr. 13. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Olvasgass!:)


[link]


A helyes fogyás titka az életmódváltás...nem kell koplalni...sok vizet kell inni és mozogni kell,így nem fog lógni a bőr...

2011. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor kerülheted el, ha sokat mozogsz, a striákat persze így is szokhatod...

Amíg nincs állóképességed és kondid, inkább ne kezdj bele a drasztikusabb fogyókúrába - a legtöbbnek amúgy sincs sok haszna, és még csak nem is egészséges.

Ezeke MELLÉ vehetsz esetleg valami krémet is, de sok haszna azoknak sincs.

2011. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincsenek striáim. Mint írtam, nem vagyok brutálisan túlsúlyos (58 kg, 164 cm), de a hasam szeretném leadni és azt szeretném elkerülni, hogy a szóban forgó területen a bőr m e g e r e sz k e d e t t legyen.

Tudom, helyileg nem lehet fogyni, ezért érdekelne a fő kérdésemen túl, hogy lehet izmosítani magam. Minden bizonnyal a testem egyéb tájain is van zsírfelesleg (csak az nem "kiabál"), amit szeretnék izomra "cserélni"!

2011. ápr. 13. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!