Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek szerintetek?...

Mit tegyek szerintetek? (hajfestés)

Figyelt kérdés

Vasárnap festettem a hajam, eddig vöröses sötétszőke volt (kb ilyen: [link] talán egy picit kevésbbé vörös), és mivel túlságosan vörös volt most legutoljára 7-es árnyalatú sötétszőkével festettem (az előző is az volt, csak aranyszőke, de 7-es), csak az alap 7.00-sal, tehát ami nem aranyszínű, nem vöröses, viszont nem is hamvas. A hajam úgy kb ilyen lett:

[link]

kicsit vöröses fényű, ezen nem vagyok meglepve, de nagyon sötét és ilyet szeretnék kb sötétségre:

[link]

hosszú távon pedig ilyet:

[link] bár ehhez igazából az előzőből csak napsütés kell szerinintem...


Szerintetek fakul ennyit? 8-as árnyalattal nem merem befesteni, mert azok már a dobozon is nagyon szőkének tűnnek, és félek, hogy fura lenne a végeredmény. Most egyelőre persze mindenképp várok, de nem tudom mit tegyek :( Esetleg van valami sampon, ami nagyon fakítja a hajat, vagy valami praktika? (head&shoulders?)


Eredeti hajszínem kb ilyen:

[link] de ennél egy kicsit melegebb árnyalatú.


2011. ápr. 14. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Facsard ki egy citromnak a levét és hajmosás után jól dörzsöld bele a hajadba,így fog fakulni a hajad,de (!) vigyázz mert nagyon szárít és fejbőrre ne nagyon kend.Hajfesték kérdésben nem tudok segíteni,mert én nem festem a hajam.:) De azért remélem hasznos volt a válaszom.:D
2011. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!