Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki SUNFLEUR...

Használ valaki SUNFLEUR termékeket? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én használtam az arcradírját és az uborkás arcpakolásos krémjét és a csokisat is,de szerintem az uborkás jobb. szóval szerintem jók és olcsók is.
2011. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most van itthon Sunfleur gyógynövényes sampon, amitől állítólag gyorsabban nő a haj. Nincs vele bajom. Régebben az egyik fajta arcradírját is használtam, az is jó volt.
2011. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én most arcradírt használok. (minden bőrtípusra)

nagyon jó szerintem. allergiás vagyok mindenre, meg nagyon érzékeny a bőröm, de ezt bírta.

2011. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is van uborkás meg csokis maszkom is , meg használom a bőrradírt is, és nekem tetszenek, csak kíváncsi voltam h másoknál is beválik-e, de látom igen :D köszi a válaszokat
2011. ápr. 18. 22:22
 5/7 5zsiráf5 válasza:
Én a Sunfleur termékek közül többet is használok. Használom a Bőrmegújító arcradírt, ami nagyon jól letisztítja a bőrt és nagyon finom grapefruit illata van. És még a Bust voluplus mellbalzsamot is. Nagyon sok mellnövelő terméket próbáltam már ki, de ez volt az egyetlen olyan,ahol szemmel látható és érezhető volt a változás:D A mellem 2cm nőtt és sokkal feszesebbnek is érzem, mint az előtt.Szerintem nagyon jó termékek és az áruk is nagyon jó.
2011. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én igen!!! Idestova 5 éve használom a különböző arckrémeit, és arcradírt, eddig csak pozitív tapasztalatom volt ezekkel a termékekkel kapcsolatban és nem utolsó sorban olcsó!!! Már a Müllerben is megtaláltam a termékeket, úgyhogy tök jó, eddig az Auchanban vásároltam...
2011. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem meg a csokoládés arcpakolást meg a minden bőrtípusra való arcradírt...az arcradír nekem bejött..bár egy használat után nehéz, a csokisat már egyszer volt szerencsém kipróbálni, meg most, hogy vettem még egyszer...de az kicsit csípte az arcomat..este letonikoztam az arcomat..és most nem tudom, hogy a toniktól lett pirosas kicsit az arcom, vagy a csokis pakolástól, mert annál éreztem, hogy csípi az arcom. De amúgy nem rossz, meg nem is drága...remélem beválik. Az különösen tetszik, hogy pumpás a pakolás meg az arcradír tubusa.:)
2011. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!