Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha anya nem...

Mit tegyek, ha anya nem engedi meg, hogy kiszedessem a szemöldököm, de még azt se, hogy magamnak szedjem ki? (többi lent)

Figyelt kérdés

És még azt sem engedi, hogy levágassam fokozatosra a hajam, pedig egyébként ő is jár kozmetikushoz és fodrászhoz. Nagyon ciki, a szemöldököm, a hajamról nem is beszélve. Mindenki szedi a szemöldökét ilyen korban, nekem miért nem engedik, hogy tudnám meggyőzni anyát?

17/L


2011. ápr. 19. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

ne győzd meg :D

szedd ki:D

az ilyen ragazkodó szülőket úgysem lehet meggyőzni, szedd ki:D

kiszedném a helyembe, hogy azértis :D

ha neki szabad neked miért nem? Bajod nem lesz belőle.

vágasd le a hajad. megtenném a helyedben :D

pedig én eléggé visszahúzódó vagyok (:

16/L

2011. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nebula ***** válasza:
egyetértek :D
2011. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi a f*szt képzel magáról már boccs?

Nem leszel semmivel sem rosszabb ember attól ha úgy nézel ki ahogy te szeretnél.

Tuti megcsináltatnám a hajam és a szemöldököm is.

2011. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
hát elég furcsa nekem, hogy 17 évesen még az anyukád akar téged MINDENBEN irányítani. Jó nem azt mondom, hogy szegülj vele szembe, de szerintem ez nem normális. Na a kérdésre válaszolva: én azt mondanám neki, hogy a suliban csúfolnak engem a szemöldököm miatt és már utálok suliba menni és a tanulásra sem tudok koncentrálni( úgy gondolom, biztos a tanulásban is elvárja az anyukád a jó eredményeket, ha ilyen hmm..irányítós), a lépcsőzetes haj kérdést meg úgy oldanám meg, hogy beadnék neki egy dumát, hogy azt sokkal könnyebb kezelni és már eleged van a hajadból, meg hogy állandóan eláll és undorodsz magadtól(szerintem erre minden anyuka megsajnálna), amúgy szerintem fizesd a saját pénzedből és így még azt is látja, hogy önállósodsz :D remélem sikerülni fog :D 14/L
2011. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jaj, ne magadnak szedd ki. :) Ha első szemöldökszedés, akkor ne Te kezdj el próbálkozni magadon. Menj el egy kozmetikushoz, ő szépen kiszedi néhány száz forintért. A kezdő szemöldökszedők nagyon el tudják rontani a szemöldököt, és nagyon lassan nő vissza, lehetne hónapokig (ha nem évekig) várni arra, hogy újra normálisan nézz ki.

Szerintem anyukád is azért nem akarja, mert fél, hogy elrontják. Lehet, hogy egyébként sincs túl vastag, erős szemöldököd, nem akarja, hogy még azt is megkurtítsák.

A fodrász dologra passzolok, próbálja meg vele leülni és beszélni, hogy már 17 vagy, már csak egy év és érettségi, ballagás, szeretnél nőiesebb lenni már egy kicsit.

2011. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki a szemöldököd,mit tud tenni?:)
2011. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szedd ki.és utána ülj le vele és beszélj erről a dolgokról,a vágyaidról(hajvágás...)
2011. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A szemöldöködet elsőre mindenképpen kozmetikussal szedesd ki!
2011. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
vágj bele a terveidbe! Szedd ki magadnak! Mit tud tenni ellene? semmit! max durcás lesz, de már nagy lány vagy!
2011. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pár szálát nyugodtan kiszedhetsz magadnak. én sem szedettem soha senkivel. és szerintem ez nem is olyan nagy dolog ,hogy elmond az anyukádnak otthon. amúgy megsúgom,hogy szerintem sokkal rondább egy olyan szemöldök ami gyakorlatilag csak egy csík és sokkal rondább mikor látszanak a pontok ahol visszanőnek. ezért én azt tanácsolom fogj egy csipeszt otthon és csak egy-két kikandikáló szálat csípd le. haj vágásról meg annyit, mond,hogy elmész fodrászhoz és hazajössz a kész hajjal :)
2011. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!