Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi praktika miteszerek...

Házi praktika miteszerek ellen? Hogyan tüntessem el itthon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

Sehogy...

Otthon nincs semmi, ami jó lenne rá. Még a drágán megvett kozmetikai szerek se érnek szinte semmit.

Kozmetikushoz kell elmenni és arckezelést kérni. De azt is érdemes többször megismételni.

2009. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Kammillás gőzzel felgőzölöd és kinyomkodod...sajna ez munkás de elég hatásos...
2009. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
72%
ha elmész kozmetikushoz, az kinyomkodja neked. Otthoni kezelésnek én a Clean@Clear-es bőrradírt (kékszemcsés)ajánlom és a tonikját. Ez természetesen nem tünteti el teljesen, de sokat segít.
2009. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Citromlével átmosod...a leghatásosabb pórustisztító , ami össze is húzza a pórusokat!
2009. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi szépen,egyébként 1x volt egy tök jó clen&clear arcradírom,de mostanában nem látok ilyet:(de majd szétnézek.

azt kihagytam,hogy kozmetikushoz nem mehetek,mert szegények vagyunk és most spórolunk.Viszont ballagásra szeretném ha szép lenne az arcom.Egyébként kb. hánszor kéne elmenni kozmetikushoz?

(14/L)

2009. márc. 5. 11:41
 6/16 anonim válasza:
100%
a szép bőr titka h rendszeresen tisztítsd az arcod reggel és este én clean&cleart használok a tonikot és nagyon bevált azzal akár többször is megtisztíthatod az arcod tényleg jó.
2009. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen.
2009. márc. 6. 18:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzás után is lehet nyomkodni,mert tágak a pórusok,utána én tiszta alkoholt(patikában lehet kapni),vagy alkoholos folyadékot használok,mert fertőtlenít és pórusösszehúzó hatású.Az aftershave is jó.

A mitesszer(másnéven: komedo)szennyeződést,zsírokat,elhalt hámszövetet tartalmaz,ezért felszívódni sosem fog.

Én soha nem voltam ez miatt kozmetikusnál,fölösleges pénzkidobásnak tartom,13 éve magamnak nyomkodom,utána fertőtlenítem,és

gyönyörű,sima bőröm van.(26 éves vagyok)De hozzáteszem,a bőröm problémás,1 héten legalább 1x ki kell nyomkodnom.

A gyulladást baktérium okozza,ezért kell egy kis alkoholos oldat.

2009. márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.Én is így gondolkodom,ha van más megoldás amivel megtudom csinálni,nem fogok kozmetikushoz rohangálni.
2009. márc. 7. 09:01
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Ezt nézzd meg nekem bevált:):):)

http://www.youtube.com/watch?v=aR0ifu6Wpmw

ehhez mindöszze 2 dolog kell 1 tojásfehérje+zsírpapír am tök gusztustalan de bevált av végén lassan húzd le és az a legjobb h 1-3 alkalomra is elég remélem tudtam segíteni:)

2009. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!