Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú vagy rövid haj áll jól...

Hosszú vagy rövid haj áll jól egy lánynak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
arcformától is függ.akinek jól áll a rövid haj,az szép tud lenni.én személy szerint a hosszút preferálom,de nekem nem állna jól a rövid
2011. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a hosszú. Vagyis hát nekem az tetszik. De csak ha szép, ápolt valakinek a haja. A rövid haj kevesebb embernek áll jól.

17/L

2011. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy lánynak legyen hosszú haja (mármint ne legyen fiús) De az, hogy mennyire hosszú az függ az arc formájától, és fontos, hogy jól érezd magad azzal a hajjal!!! Ha azt mondják, hogy jól áll a rövidebb haj mint a hosszú akkor legyen rövidebb. Ha meg fordítva van akkor legyen úgy! Én úgy tudom, hogy a pasik szeretik a hosszú hajat. :D
2011. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hosszú, de a rövid is lehet szép valakin. a barátom viszont elmondása szerint soha nem jönne össze rövidhajú lánnyal
2011. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem a hajam eddig a hátam közepéig ért és 2 napja voltam a fodrásznál és fokozatosan vágta le és most a vállamnál egy kicsit tovább ér. Ehez viszonyítva kérnék válaszokat.
2011. ápr. 23. 11:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az attól még nem rövid haj,hanem félhosszú.mi a röviden a tényleges rövid hajat értettük,mint pl Meg Ryen,Victoria Beckam...stb
2011. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
akkor a te hajad nem rövid. ez a rövid haj: [link]
2011. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Légyszike a nemeteket és a korotokat is oda írnátok. Az eddigi válaszokat nagyon köszönöm.
2011. ápr. 23. 13:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a hosszú, eddig az összes barátomnak az tetszett. Mióta hosszabb a hajam (régen sokáig kicsit váll alá ért), most hátközépig érő, sötétbarna, azóta sorban kapom a dicséreteket érte. :) Tény, hogy a hosszú haj sokkal nőiesebb, persze a szépsége függ az ápoltságától, illetve a fazontól, színtől stb. Ismerek sok olyat, akinek hosszú a haja, de hozzá nem nyúlnék, olyan ápolatlan. :S

20/L

2011. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én hosszúhaj párti vagyok! Viszont sok lány van, akinek hihetetlenül jól áll az egészen rövid haj. A lényeg, hogy mindenki megtalálja amivel a legjobban érzi magát!
2011. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!