Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra csak a vágás...

Töredezett hajra csak a vágás a megoldás? 11/d

Figyelt kérdés

Kb. a lapockám fölött 3 cm-rel végződik a hajam.Száraz és nagyon törik(a vége ketté áll,és ketté tudom szedni a hajszálam).Növeszteni szeretném a hajam,de ugye így nem nő :(

Le kell vágatni? :'(


2011. ápr. 24. 16:21
 1/8 A kérdező kommentje:

11/d=11/L

Bocs

2011. ápr. 24. 16:22
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

nekem is kicsit töredezik a hajam. ha vasalod akkor próbáld nem vasalni, de ha úgy nagyon nem tetszik a hajad, akkor kevesebbet vasald. próbálj hajvitaminokat szedni, esetleg a ricinusolajat kipróbálni(én most fogom először használni, mert sok jót hallottam róla,hogy fényesíti a hajat, puha lesz tőle, beindítja a növekedést, és a töredezésekre is jó, bár nem tudom, hogy mennyire lesz-e hatásos://)

+próbálhatsz még egy csomó fajta pakolást pl mézes-tojásost, a neten egy csomó ilyesmit találsz:)

ha ezek nem sokat segítenek a hajadon, akkor szerintem vágass vissza belőle és hagyd hogy megerősödjön:SS

rem tudtam valamennyit segíteni:)

14/L

2011. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 FöldreSzálltAngyal válasza:
92%
Vágasd le a töredezett részt,utána használj "Gluss Kur hair repair"-t (Schwarzkopf).Nekem bevált,szintén nagyon töredezett volt a hajam,de helyreállította a szerkezetét :)
2011. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmifele balzsam, pakolas nem segit, csak a hajvagas es ovas a hotol, naptol, kloros viztol.
2011. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%
ha ennyire rossz állapotban van akkor vágás mondjuk vállig, még "csak" 11 vagy, meg fog az nőni egy-két év alatt ne aggódj. :) ha levágattad akkor ápold, használj rá balzsamot, és ne vasald!
2011. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
pár cm vágás, és utána vigyázz rá, ne vasald, ne keféld.
2011. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Menj el egy fodrászhoz, és kérd meg, hogy csináljon egy "egészségügyi vágást", tehát vágja vissza az egészséges részig. Ha ez megvan, akkor óvd a mechanikai káros hatásoktól (pl. ne vasald/süsd be, hagyd, hogy magától száradjon, vagy ne tedd a legforróbbra/legerősebbre a hajszárítót), és szedj hajvitamint, mert nagy valószínűséggel vitaminhiány miatt törik ennyire. Nekem a Revalid vált be, ez főleg cinket tartalmaz, és nagyon hamar megerősödött tőle :).

19/L

2011. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök Szépen minden választ!♥♥
2011. ápr. 25. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!